Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a szerelemtől, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szerelemtől, nem merek szerelmes lenni. Ez mitől lehet? Van más is így?

Figyelt kérdés

Ha valakivel közelebb kerülünk egymáshoz, akkor azonnal dobom, megfutamodok. Hiába kezdem el megszeretni meg vonzódni hozzá...

Mindig kimenekülök a dolgokból, ha forrósodik a helyzet :/



2016. nov. 8. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Erzelmileg serult vagy valoszinuleg...
2016. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez kicsit bővebben mit jelent h sérült?
2016. nov. 8. 11:20
 3/10 anonim válasza:

Furcsa de ez rámm is igaz.. :/ akkor most én is sérült vagyok érzelmileg??

Mert szerintem nem feltétlen függ össze ez a kettő tényező.

2016. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt már hasonló érzésem. Szakítás utáni időszakban.

Megsérültem és azért féltem bármi hasonló dologba belekeveredni.

2016. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van :(
2016. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem ilyen fiúval sodort össze az élet. Nagyon akarom a őt, esetleg tudnátok segíteni, hogy mit tudnék kezdeni ebben a helyzetben?
2016. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodj el, hogy miért futamodsz meg? Ha szeret Téged, és te is őt, akkor nincs mitől félni. Illetve szeretnél-e örökké egyedül maradni, mert ha nem, akkor gyorsan változtass ezen a cselekvéseden, mert csak a vesztedet fogja okozni. Így majd 40 évesen is keresed majd a helyedet a világban, de nem fogod találni.
2016. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én is pont ebben a cipőben járok,de ennek ellenére belementem komolyabb kapcsolatba egyszer-kétszer... Nem mondom, hogy nem érte meg, mert legalább kapisgálom, hogy mik a komoly kapcsolat kritériumai, és hogy miből fogok kimaradni mostantól...

Jól írták az előzőek, biztos valami sérülés ért a családodban, amiért nem tudsz bízni a másik nemben. Nálam például a szüleim válása okozta, illetve, hogy az apámmal egyébként se volt soha szoros kapcsolatom.


22/N

2016. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet nem a családban történt sérelmek okozzák, inkább az, hogy ha nagyon a tenyerükön hordozták az ember gyerekét. Persze a világon senki sem látja be, hogy őt annyira a tenyerükön hordozták volna. Sőt! Mindenkinek a saját sorsa a legsanyarúbb. Mindazonáltal egy fájdalommentes élet után természetes dolog, ha fél valaki a sebektől. Hiszen nem ismeri azok természetét, és az ember az ismeretlentől fél leginkább. Az is okoz bizonyos félelmet, hogy a párkapcsolatban adni kell. Gyermekkorban csak kap az ember, s ez bizonyos fokú önzést eredményez. Nem szívesen tanul meg adni.

Azt is be kel látni, hogy a szerelem nem egy kényelmes sétagalopp. Óriási hormonális viharok, bipolarizált kedélyhullámzás, a külvilág teljes kizárása, folyamatos életveszély jellemzi. Kiforgatja önmagából az embert, míg tart a lángolás. De azt is látni kell, hogy szükség van erre. Csak ebben az őrült lángolásban olvad le az emberről a sok salakanyag és marad meg a benne rejlő értékes érc.

2016. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miquel tökéletesen megfogalmazta.
2016. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!