Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy ki az igazi?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy hollywoodi romantikus szarság.
2016. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első csóknál érzed.
2016. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs Igazi.Melyik a jobb? A csacsi,a zebra vagy a lo?


Kapcsolatok vannak,kulonbozo partnerek,kulonbozo tulajdonsagokkal,kulonbozo elethelyzetekkel es kozben mi is valtozunk idovel,igy maskepp viselkedunk akar uabban a szituacioban is 20 evesen es 40 evesen.


Majd a halalos agyadon,amikor mar nem jon tobb partner,ott esetleg el tudod donteni h melyiket szeretted legjobban,melyikkel volt a legjobb.


Most szimplan csak elni kellene az eletet es elvezni annak a tarsasagat, akivel epp vagy.


Az eddigi partnereim kozul volt egy, akit ugy erzem a legjobban szerettem mind kozul ,egy, akivel egy eletet terveztem es szultem neki 2 gyereket,egy, akivel megeltem a max szenvedelyes kapcsolatot,amit szerintem senki nem tud uberelni es most,akivel epp vagyok,vele jo lenne 70evesen egy padon kacagni az unokakon,annyira kiegyensulyozott es boldog vele minden nap,igy maradhatnank.Mindegyik masert volt "Igazi".Osszehasonlithatatlanok.

2016. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Onnan, hogy nem hamis. A gyártó weboldalán ellenőrzöd a szériaszámát.
2016. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!