Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy elküldtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elküldtem a férfit? Nem tudott dönteni kettőnk között.29L

Figyelt kérdés

Idén május végén közös társaságon keresztül megismertem egy olyan férfit, akiről régóta álmodtam. 2 hónapig ismerkedtünk, randi nem volt, teljesen megvan a közös hang, a kémia, a vonzalom, oda-vissza. Izzik a levegő még ma is ha találkozunk. Fura volt, hogy sosem hívott randira, ezért megtettem én, de mindig kitért előle, így aztán nem kerestem többet, ő viszont igen. Végül kiderült, hogy 8 hónapja van barátnője, és nagyon szeretne randizni velem, de nem lehet, mivel van párja. Megbeszéltük, hogy nem keressük többet egymást, mert ez így senkinek sem jó. Pár hét után keresett, találkozni akart, össze is jött, de nem történt semmi, csak a szokásos vonzalom-szikrázott a levegő, stb. Meg is kérdeztem, mit akar, amire azt mondta, nem tudja, össze van zavarodva, de a párját sem akarja megbántani. Kiderült, hogy a nő nála lakik, hogy fél váltani, sajnálná a párját, és így, hogy már 36 éves, megállapodni szeretne, de nem szerelmes, viszont ilyet mint én még nem váltott ki belőle senki, ezért nem tudja mi legyen. Panaszkodott, hogy nem az igazi a kapcsolat, sok a probléma, de annyira rendes lány... Pár nappal később megkerestem és elküldtem, hogy ne keressen többet. Azt nem akartam, hogy miattam szakítsanak, illetve ha annyira nem az igazi az a kapcsolat, már szakítania kellett volna. Jól tettem, hogy elküldtem? Esetleg küzdenem kellett volna?


36F, 29L



2016. nov. 29. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, végre egy értelmes ember ezen az oldalon, akinek az agya nem csak dísznek van a fejében.
2016. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
99%, hogy nagy kamu amit mond. Nehogy lelkiismeret furdalásod legyen.
2016. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves a barátnő?
2016. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a duma tipikus... A lelkedre hat és reményt sugall, pedig ő pontosan tudja a lelke mélyén, hogy nem fogja elhagyni a barátnőjét. Hagyd a francba. Ha 8 hónap után már kifelé kacsintgat érzelmileg egy kapcsolatból és más nőt manipulál, akkor megtenné ugyanezt melletted is.

Nagyon jól tetted, hogy nem szívatod magad fölöslegesen. Zárkózz el egyértelműen a továbbiaktól, ha igazán akar úgy is lépni fog. Ha pedig lépni fog, azt nem ilyen sunyi módon fogja tenni... Kérdem én. Megállapodni csak a jelenlegi nő mellett lehet? Melletted esélye sincs?

Hagyd a francba...

2016. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
csalafinta egy ember.gondolta megfektet de kicsit félénk a fiú.mond neki , hogy európai fehéreknél nem divat a több nejüség.téged tartott a kispadon,másodiknak.nem tudsz bepasizni?kell neked az ilyen?
2016. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy elküldted! Most már arra törekedj, hogy vissza se fogadd!
2016. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted szerintem. Így nem lesz lelkiismeretfurdalásod, hogy miattad szakítottak.
2016. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt.
2016. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A manus hülye hogy sajnálatból együtt él valakivel. Érzi hogy nem működik az egész, csak nem vállalja fel a szakítást, mert nem akar szemét lenni. Ő van válságban, nem te. Vagy felvállalja hogy lelkileg padlóra küldi a nőt, vagy hazugságban fog élni.
2016. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted!:)
2016. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!