Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/Nők! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek mi a véleményetek az ilyen férfiakról?

Figyelt kérdés

Akik gondoskodó típusok. Mikre gondolok? Például szereti megmosni néha a hajatokat, kifésülni hosszasan, ha igénylitek be is fonja, segít lereszelni a bőrt a talpaitokon, segít borotválni itt-ott, ha kéritek ezt csak akkor persze.

Néha elkészítené reggel a szendvicseteket munkába/suliba menet vagy csak főzne nektek egy jó teát, vacsorát gyors nap végén. Ilyesmi apróságokra gondolok.


Kort is írjatok!


2016. nov. 29. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

10 percig se bírnám a közelében.


24

2016. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az első része csak akkor lenne fontos, ha én valamiért nem tudom megcsinálni (pl. ha terhes vagyok és nagy a pocim, vagy beteg vagyok), minden más esetben inkább én csinálom, zavarna, nem engedném. A második része teljesen oké, abban az esetben, ha én is viszonozhatom. (34)
2016. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nincs az az élethelyzet, amiben nekem egy pasi bőrkeményedést reszelne, vagy borotválna "itt-ott".:)

Ez olyan terület, ahol nincs helye pasinak.:)

Szóval gáz, nem kicsit, ja meg vicces.

2016. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálam egy gondoskodó férfi; Elsősorban tudom azt, hogy számíthatok rá, bármi is jön és ezt érezteti is.

Nem piszkál, minden egyes apró hibám, elrontott dolgom miatt, inakább jótékony tanácsokkal lát el, vagy a jó irányba terel. Hisz az is benne van a gondoskodás témában, hogy nem öljük meg egymás lelkét az apró szurkálódásokkal sem.

Ide tartozik, hogy; ha elmondok neki valamit, akár " panaszkodom " , ne csak tessék lássékra figyeljen, ha nem érdekli inkább mondja meg!

Ha beteg vagyok, nyilván jól esik egy kis tea - ágyban pihi- stb..

A tisztálkodás - borotválkozás, stb.. részét szeretem magamnak csinálni inkább.

De van egy kis hajmosás és láb masszázs" fétisem " , az mehet! :D

Időnként meglepni egymást, szerintem alap dolog! :) de jól tud esni ha néha a férfi főz! / megengedi a fürdővízet, ilyen kis apróságok !

Egy gondoskodó férfi, mindig kimutatja azt, hogy a párja mellett van, kiáll érte, szereti, és nem esik neki nehezére a kis apróságok megtétele. :)

Természetesen ez neki is "vissza"jár !

2016. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A ferjem ilyen sztem cuki, csak neha allatira idegesit, foleg akkor ha este fesulget, vagy fonogatja a hajam amikor alszom (es erre felebredek) szoval a kevesebb neha tobb de alapvetoen imadom, h szeret gondoskodni rolam:-)))


Mindig megmassziroz (kolcsonos), es mindig szeretget es szamara en vagyok a legjobb no (mar 7 eve). Szoval ha egy pasi ilyen, azt mindig ertekelem:-)))

2016. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez egyszeruen csodas es tiszteletre melto szerintem. Ha nem lennek kapcsolatban,akkor eroszakosan ratapadnek.

N

2016. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Irritáló, rosszabbat el sem tudok képzelni.
2016. nov. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!