Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20as lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20as lányok! Mi a véleményetek az olyan 40-45 éves férfiakról, akik próbálnak a korosztályotoknak udvarolni, kapják a semleges reakciókat, de nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés
Vagy pusztán csak arról, mit gondoltok, hogy eza korosztály a korotkbelieknek udvarol?
2016. júl. 22. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem bejönnek az idősebb pasik. :))) 20L
2016. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tenni,hogy nem egy Adoniszokról van szó. Átlagos kinézetű férfiakról.
2016. júl. 22. 16:10
 3/19 A kérdező kommentje:
persze nincs is ezzel gond,nem azért írtam ki. :) Akikről konkrétan szó van ,hogy mondjam kicsit pocakosak,ha úgy van szeretnek vedelni,egyik legalább öltözni tud,de a másik iylen téren is igénytelen... :)
2016. júl. 22. 16:11
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
Tudod, ki hogy. Nekem nem kellett egyszer sem udvarolni. Hzzá tenném, pont a pocakom colt, amiről nem tudtak leszakadni. Már attól tartottam, elkopik a sok simizéstől.
2016. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem szánalmasak és felfordulna a nyomrom ha hozzám közelednének. Az apám jut róluk eszembe. Persze lehet egy 45 éves jóképű, csak sajnos ha kimegyek az utcára nem ezt látni. Ha egy jóképű idősebb férfi udvarolna az nem zavarna, de azzal sem jönnék össze, mert hosszútávban gondolkozom, és akármilyrn fitt, egy idő után meg fog öregedni, de akkor én még mindig fiatal leszek.

És ezekben a férfiakban az a legtaszítóbb, hogy a 30-as vagy korukbeli nőket leírják, mikor ők maguk semmivel sem jobbak, sőt általában rosszabbak, de azért elvárják, hogy nekik a tökéletes jusson...

2016. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk nekem semmi pocakom, atletikus, szálkás alkatom van, hanyag eleganciával öltözöm, arcra/megjelenésre 8-10 évet letagadhatok. Elég pozitív tapasztalatom van a huszonéves korosztály visszajelzéseivel kapcsolatban. Bár többször hallottam ismerkedés során, hogy 30-35 felettivel nem ... ennek ellenére amikor megismertek ez megváltozott ;-) ... Na dicsekvésből ennyit mára :-D :-P


41/F

2016. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ma 16:14 Meg nevettetél,mert ez jó volt! :D


6/6os nekem is van ilyen főnököm. :) Kifejteném,mire gondolok,még mielőtt közfelháborodás lenne...A kérdéssel NEM AKAROM ELÍTÉLNI SEM A40-45 ÉVES KOROSZTÁLY,SEM,HA VALAKINEK AZ TETSZIK,SEM A POCAKOS EMBEREKET! Engem pusztán az zavar,hogy néhány embernek kortól függetlenül,de akikre gondolok ők 40 és 45 évesek,azért szerepel ez a kérdésben. Akkora önbizalmuk van a semmire,hogy hihetetlen...Néha még én dermedek le tőlük...Erre irányúl a kérdés,nem arra,hogy bárki is leírjak. Mert lehet valaki pocakos,de jó a humora beszélőkéje,és sokkal sikeresebb nők terén mint egy befásult korabeli sportoló ember(én is sportolok).

2016. júl. 22. 16:28
 8/19 A kérdező kommentje:
De nekik,csak a pálinkán,meg az erőltetett jópofizáson jár az eszük,ami már tényleg kínos teljesen mindegy mennyi idős egy nő. Meg nekem,meg egy másik kollégának az ócsárolásáig jut el az agyiszintjük,akik sportolnak,próbálnak figyelni magukra. Na ez késztetett arra,hogy ezt a kérdést feltegyem. :)Én meg olyan vagyok,hogy sokáig nem reagálok semmit,de egyszer elszakad a cérna,akkor viszont elhajtom a halálba,de abból elég nagy sértődés lenne.... Ennyi :)
2016. júl. 22. 16:31
 9/19 Titusztitusz ***** válasza:
37%
5-ös...Azért szerintem ne vegyünk mindenkit egy kalap alá...Én például a 47-ik évemet taposom,de ezt senki meg nem mondaná,aki nem ismeri az életkoromat...A kedvenc jelenetem az volt e téren,amikor tavaly a 17 éves lányommal bementem az egyik városi könyvtárba szétnézni...Éshát volt ott egy lány,aki ismerte a lányomat,de engem nem...Éshát elkezdett nagy látványosan szemezgetni velem,sőt,nem bírván a kíváncsiságával,szóba is elegyedett a lányommal addig,amíg én a könyvek között nézelődtem...És mondta a lányomnak,hogy nemis tudta,hogy ilyen helyes barátja van...Erre mondta neki a lányom hogy:"Ő nem a barátom,hanem az APÁM"...Na...Erre a csajszi szeme elkerekedett,és percekig csak hebegni-habogni tudott...Az ember a mai napig is csak nevetni tud,ha eszembe jut ez a történet...Szóval csak óvatosan az álltalánosításokkal...
2016. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek,nem azért tettem fel a kérdést.:) Tényleg csak kíváncsiságból,de ha "buli" lesz,akkor töröltetem...
2016. júl. 22. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!