Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A "barátom" abszolút nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátom" abszolút nem foglalkozik velem, szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Nem hív fel,nem keres ,nem hiányzom neki . Ez az állapot kb fél éve tart,többször is próbáltam megbeszélni mi baja van,de azt mondja nincsen semmi,csak sok a dolga és nem férek bele az időbe ... Kb 20 percre lakunk egymástól,és havonta egyszer találkozunk .Vagy annyit se. Nekem ez nagyon nagyon rosszul esik,amikor mondom,hogy ennek igy semmi értelme azt mondja hisztis vagyok és ne hülyéskedjek már .. Már egy ideje nem erőltetem a dolgot,úgy értve én sem keresem,pedig nagyon hiányzik .Nem tudom miért tiltakozik ennyire az ellen,hogy "szakítsunk" ,ha eddig sem volt valami sok kapcsolat köztünk ..


Nem érdemes tovább foglalkoznom vele ugye ?


2016. febr. 25. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:
És előtte nagyon jól megvoltunk ,már szó volt róla,hogy összeköltözünk. Aztán elment egy céges útra 2 hétre külföldre,azóta ilyen ,de tényleg így változott meg,egyik napról a másikra a kapcsolat,ezéárt gondolom ,hogy talán megismert valakit :(
2016. febr. 25. 21:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Tuti hogy még a barátod?
2016. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem úgy tűnik,de szerinte mi egy pár vagyunk .. másoknak is így emleget :(
2016. febr. 25. 21:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából ez fáj a legjobban,hogy annyira sem méltat ,hogy megmondja mi van és lezárja a dolgot ..így sokkal jobban szenvedek ,hogy tehetetlen vagyok és nem is értem egyáltalán .
2016. febr. 25. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom néha megdug, és ennyi.

Ez nem párkapcsolat, ezt az embert te nem érdekled, szakíts vele minél előbb!

Fogsz találni idővel egy olyan srácot, aki szeret és törődik veled,ebben biztos vagyok! :)

2016. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez már nem kapcsolat, a céges úton megváltozott, azért nem ő akar szakítani, hogy te legyél a hibás, Ne menj bele ilyen játszmába, hagyd ott, ne keresd, ne találkozz vele.
2016. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Drágám, van egy rossz hírem: ő már nem a barátod. Legyen méltóságod, őrizd meg nőiességed és dobd ki.
2016. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 RRR ***** válasza:

nem érdemes

lapát,még ha fáj is

te tedd meg,ne őrá várj

2016. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajj szegénykém, annyira sajnállak... Nem is értem, hogy van ennyi lelkierőd, egy ilyen "kapcsolatban" lenni már fél éve. Nem tudsz sajnos mást tenni, mint hogy otthagyod. Ő nem fog pontot tenni a végére, és amint látod esze ágában sincs változtatni. Ne pazarold rá tovább az időd, ez már soha nem lesz olyan, mint régen.
2016. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!