Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a velemenyetek arrol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol a norol aki 25 evesen igy el?

Figyelt kérdés
Nem dolgozik, a parja tartja el, mert o most egyetemista, tanul. Ennyi idosen, szoval megcsuszott az elete (amugy nagyon durva csaladi okok miatt, szoval ezaz egy oke), kozben nyelvet is tanul, magantanara van, e mellett szinten a ferj penzen konditerembe jar, fodraszhoz, manikuroshoz. A haztartast jol vzeti, tisztasag van es foz.
2016. dec. 4. 07:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

Irigyled?


Az jobb lenne, ha a nő élete végig minimálbérért dolgozna árufeltöltőként, mert érettségivel ennél többre nem viszi? A férje meg keres 300 ezret? Akkor is ezen rugóznál, hogy rajta élősködik, mert sokkal többet keres.

Ha nincs hozzájuk közöd és nem a te zsebedből veszik ki azt, amit kozmetikusra költenek, akkor szerintem hallgass.


Tudod, ha összeházasodtak, akkor hosszú távon gondolkodnak egymással, és azt nézik, hogy 5-10 év múlva hogy fognak élni, együtt mire fogják vinni.

Ha kenyérre kéne, akkor egyetem mellett is elmenne a nő dolgozni, és nem költene szépítkezésre.

Akkor meg azon nyálaznál, hogy jól elhagyta magát, és felszedett vagy 3 kilót, ne csodálja, ha a férje jól megcsalja, mert meg is érdemli.


Nagy tétben le merem fogadni, hogy a kérdező kinézte magának a férjet, és azért ekézi itt a feleséget.

2016. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párjának telik rá, hogy így eltartsa és nekik ez működik így én nem tartom elítélendőnek. Legaláb vezeti a háztartást meg tanul mellette, szerintem ez így nem élősködés. Persze dolgozhatna ilyen idősen diákmunkásként/gyakornokként de ha az anyagi helyzetük miatt nincs rákényszerülve felesleges. Kevésbé tudna mellette tanulni, csúszna, továbbra is a pasi dolgozna csak. Amugy mindig jönnek itt gyikon azzal hogy régen mennyivel jobb volt egy kapcsolat, régen természetes volt hogy a nő otthon marad (nem tanul vagy dolgozik), és vezeti a háztartás majd kipottyant pár gyereket. De itt azért benne van az is, hogy a csaj ha már diplomáért kapar akkor dolgozni is tervez gondolom. Jó neki van egy támogató férje. Azért egy normális kapcsolatban ez nem azt jelenti, hogy akkor "fizetek neked mindent te meg tedd szét a lábad", hanem anyagailag telik arra hogy így támogassa a feleségét, amíg az tanul. De ugyanez mikor valakit a szülei pénzelnek amíg egyetemista. Magyar viszonylatban nem sokan tehetik meg, hogy egy szerettüknek így segítsenek, de ha valaki a legjobbat szeretné a párján, kölykének másnak miért baj. Ha a csaj látványosan nagyképű ez miatt, beképzelt liba vagy bármi akkor meg nen beszélek vele, de hol érdekel hogy ki fizeti a dolgait.
2016. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egészségére, én is 25 vagyok és egyetemre járok mellette meg alkalmi melókból tartom el magam. Nem járok fodrászhoz, manikűröshöz, konditerembe és magántanárhoz sem. Megcsúsztam, de mással. Engem is elítélsz?
2016. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért csúszott meg az élete egy olyan nőnek aki 25 évesen egyetemre jár de mellette nyelvet tanul vagyis képzi magát?Miért gond az hogy mindezt a férje fedezi mikor még TANUL? Elvégzi a háztartást, főz, takarít, bevásárol. Az hogy eljár fordrászhoz, konditerembe és maniküröshőz csak azt jelenti hogy foglalkozik magával. Ha a férfi keres annyit hogy mindez belefér anyagilag miért lenne gond? Nem értem ezt a fajta hozzáállást. Ha késöbb gyerekük lesz és avval lesz otthon akkor is "élősködő" marad? Komolyan egy tanult nőről van szó aki foglalkozik magával és a férjével is. Ennek lenne megcsúszva az élete? Ezer ok miatt lehet még egyetemista, emiatt nem kellene elítélni valakit.

Fura egy értékrend van manapság.

2016. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mivel az ember 25 eves korara mar jobbara lediplomazott es dolgozik, nem ekkor kezdi az egyetemet. Amugy nem kell lehotdani. Nem orogyledek, csak velemenyeke voltam kivancsi, normalis hangnemben, ahoz kepest kaptam 3 olyan hangnemu privatot, hogy az ellensegeimmel szebben beszelek.
2016. dec. 4. 16:58
 16/17 Noblesse Oblige ***** válasza:

"Mivel az ember 25 eves korara mar jobbara lediplomazot..."

Igen sokan vannak akik követik a mai életmodellt, hogy érettségi, majd egyetem, diploma, aztán lesz ami lesz.

De én államvizsgán össz-vissz 8 emberrel álltam a bizottság elé, ebből 4 volt velem nappalis. Volt köztünk 2 anyuka mind 30 fölötti, és egy családapa.

Szerintem nem olyan magától értetődő, hogy 25 évre, aki diplomát szerzet az ok, aki meg nem arra meg meresztgetjük a szemünket, hogy mit csinált eddig.

Arról nem is beszélve, hogy ott vannak a többed diplomások, azok is közel 30 vagy fölöttiek.


Szerintem nem ciki még 50 évesen sem elkezdeni az egyetemet, ha valakit valami érdekel, és mélyebben akar tudni róla, kutatni róla, papírt róla, és van lehetősége akkor tegye. Ha a párja ebben támogatja, akkor pedig nincs ebben semmi negatív dolog.


Én megszoktam, hogy a párommal kölcsönös egymásrautaltságban vagyunk. Volt, hogy neki volt több pénze, és inkább tőle függtünk és volt, hogy nekem volt jobb anyagi keretem és akkor tőlem függött minden. Tartottam el én is a párom, és ő is engem. Volt, hogy egyformán adtunk bele a büdzsébe. Most legutóbb a saját megtakarításom adtam arra, hogy államvizsgázzon le, mert ez egy hirtelen nagy összegű kiadás volt, neki meg nem volt annyi pénze... szóval aki valóban számít a párjára, és hosszú távban gondolkodik, ott a tanulás is közös befektetésnek számít. Ez később térül meg valóban, de ha két ember összetart, akkor az idő nekik dolgozik.

2016. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És lepontoz... minek teszed fel a kérdést, ha a veled ellentétes véleményen lévő beidegződésektől mentes embereket leszólod? És ha ha valaki nem 25 évesen diplomázik le?

Lehet itthon szarba se veszik a munkaerőpiacon az ugyanilyen beidegződésekkel rendelkező hr-s majmok, de a gondolkodásban és minden másban is előrébb járó nyugaton más a helyzet. Meglepő lesz amit mondok, de az ilyen emberek miatt hagyják itt nagyszámban ezt az országot mint amilyen te vagy kérdező. Mert aki már nem 25 évesen diplomázik az már nem is ember neked szerintem...az eszem megáll.

2016. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!