Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy lánynak elmondtam, hogy hogy érzek iránta. Ezt abban a tudatban, hogy "azt hittem", hogy ő is valahogy így érez. Néha elég egyértelmű jeleket vettem észre rajta, hogy "vonzódik" hozzám. Na már most mikor ezt elmondtam neki, ő elmondta, hogy ehhez idő kell, hogy megismerjük egymást, nem küldött el. Ez volt két napja, azóta nem beszéltünk, csak bocsánatot kértem a kirohanásom miatt. (Azt egyébként tudni kell róla, hogy nehezen beszél az érzéseiről). Valószínű, hogy én voltam a hülye. Mondtam is neki, hogy igaza van, nem fogok ilyennel zaklatni. Mit tegyek szerintetek? Írjak neki, vagy várjam meg, hogy ő keressen, vagy szimplán hagyjam a dolgot? Félek, hogy ha én keresem ezek után, még rosszabb lesz a helyzet. Elengedni nagyon nehezen tudnám, viszont ha adódna lehetőség újraépíteni a viszonyunkat, lassítanék magamon, mivel tudom, hogy ő is szeretné/"szerette volna"?. Mit tegyek, keressem meg én, vagy ilyenkor mi a teendő? Tanácstalan vagyok.

2016. dec. 4. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el egy kávéra, és beszéljétek meg. Mond el neki, hogy szeretnéd, ha megismernétek egymást, közös programok és majd alakul valahogy. Ha ekkor is csak időt kér, húzza a száját és kifogásokat keres, akkor hagyd, csak nem akar megbántani.
2016. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp keresd ugyanis nem küldött el.

Próbáljátok megbeszélni, ha akkor azt mondja nem megy részéről, akkor ne erőltesd.

2016. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"ő elmondta, hogy ehhez idő kell, hogy megismerjük egymást,"


Bocs de ez egy tipikus lekoptatós szöveg,nem akart megbántani téged hogy kimondja kerekperec nem kellesz neki

2016. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy ez nem ennyire egyértelmű. Tudom, hogy kedvel, vonzódik hozzám, látom, láttam rajta. Na meg a cselekedetein is látszik. Csak valahogy ő nem meri/merte elmondani, és erre jött az a válasz, hogy idő kell neki. Viszont az a nevetséges, hogy legtöbbször ő jött oda hozzám, ölelgetett stb. Akaratom ellenére vonzódni kezdett hozzám, de ha felvetettem a dolgot, mindig valahogy kitért, de a viszonyunk változatlan maradt. És ebből következett az, hogy elmondtam neki, hogy ha akar is valamit akkor kicsit meg kéne nyílnia. Mondta, hogy igazam van, próbálkozik, de ezzel nem megyek semmire. Azóta találkoztunk már és kicsit megváltozott a viselkedése. Valószínűleg a kijelentésem miatt, mikor azt mondtam neki, hogy nem fogom többet zaklatni ezzel. De ha meg ez fájt neki akkor meg nem értem mit akar. Ezért vagyok tehetetlen. Lassan úgy vagyok vele, hogy hagyom inkább a dolgot. De azért köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 5. 09:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Még az is jobban esne, ha mondaná, hogy legyünk inkább csak barátok. De így, hogy semmi konkrétat nem mond így nehéz a szitu.
2016. dec. 5. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!