Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő, ha elkap egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha elkap egy rossz érzés, mindig mikor megtudom, hogy egy lány flörtölni akart a barátommal? Pedig imponálónak tartom és neki ők nem jelentenek semmit, és megbízható. Ilyenkor futólag mérges leszek rá, pedig nem csinált semmit.

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 05:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdés, hogy 1. miért vagy együtt a barátoddal, 2. mennyire bízhatsz meg benne.
2016. jún. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny vagy, nincs önbizalmad és nem bízol a párodban.


Nem a párod tehet arról, hogy féltékeny vagy, és így reagálsz a dolgokra, hanem te, tehát magadban kell rendbe tenni a dolgokat.


Nem a pasid flörtöl más csajokkal, hanem a csajok próbálkoznak be nála, a pasid meg nyilván nem flörtöl vissza nekik.


Nézd meg ezt a videót, remélem segíteni fog:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2016. jún. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A csernussal nagyon dobálózik mindenki. De hát nem véletlen, mivel nem mond nagyon hülyeségeket.

Csak azt tudom mondani(írni) amit a 2 es válaszoló is.

Tanácsom, hogy próbáld meg nem a pasidra kivetíteni ezt, mert még ha nem is látszik rajta, hogy ezzel megbántod, de bizony ha huzamosabb ideig eljátszod ezt vele akkor abból lehetnek azért veszekedések.

2016. jún. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért érzed magad szarul emiatt mert benne bízol De a csajban nem és magadban sem eléggé, minden nõ fejében megfordul a gondolat, hogy mi van ha jön egy jobb.

Elég természetes szokott ez lenni, annyit csinálj,hogy ne a barátodra haragudj hanem ha bosszant a dolog vicceld El én is ezt szoktam, a párom jót derül én meg leadom a feszkót. Példa: "Na ha Ott lettem volna nem nagyon lett volna ideje,hogy flörtölgessen mert nem tudott volna hozzád szólni amennyit csacsogok"

2016. jún. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De minek kerit ennek a baratod akkora feneket ugymond, hogy te errol tudsz is? En no vagyok ugyan, de barkin eszreveszem hogy picit is flortolne, lezarom azt a vonalat a kommunikacionak, es egyertelmuen elutasitom. Ez kb. 10 masodpercet vesz igenybe. Ha a baratodnak ezek olyan esemenyek amiket meg meselgetni is tud, akkor ott nem csak a csaj flortol. Ha meg elotted csinaljak, ugy plane nem ertem. Nalunk egyszer volt hogy etteremben a jelenletemben a pincerholgy a kellettenel tobb mindent akart felajanlani a paromnak, o szinten par masodperc alatt lezarta, es uj pincert kert.

Azzal flortolnek, akivel lehet.

2016. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#5 hű, te vagy a flört elutasításának a királynője, mindenki a lábad előtt hever. Az olvasással azonban problémák lehetnek. Mit mond neked az a kifejezès, hogy "flörtölni akart" ? :)
2016. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Es? Akart. Igen, ertem. De minek meselgeti a baratnojenek? Minek van egyaltalan mit meselni? En erre celoztam, nem arra hogy barki is a labam elott hever (erdekes, hogy pont te emlegeted ilyenekkel az en olvasasi porblemaimat :'D). En is meselgethetnem a paromnak hogy ez meg az flortolni akart velem, de nekem nincs mit meselni, mert kesz lezarom meg a szandekot is. A kerdezo pasija ezt nem teszi meg, pluszban meg el is meseli szerencsetlennek. Es ez az ami gaz.
2016. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 "Akart", tehát nyilván a kérdező pasija is lezárta a szándékot. Elnézést, szájbarágósabban kellett volna fogalmaznom.
2016. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, nem érted mire gondolok, mindegy :D
2016. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Mivel nem vagyok gondolatolvasó. :)
2016. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!