Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha küldök neki virágot virágkü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha küldök neki virágot virágküldö szolgálattal és nincs otthon ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Ha küldök neki virágot virágküldö szolgálattal honnan tudom mikor van otthon? Én nem szeretném felhívni megkérdezni mert akkor nincs meglepetés. A virágküldő szolgálat ja előtte? Válaszokat előre is köszönöm
2016. dec. 6. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Valahogy puhatold ki okos kérdésekkel, vagy kérdezd meg a szüleitől/barátaitól, ezt nem lehet másképp.

Bárcsak az én barátomnak is eszébe jutna ilyesmi...

2016. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A viragkuldo szolgalat fel tudja hivni elotte. Nekem egyszer kuldtek igy viragot a szuletesnapomra (bar az nemzetkozi viragkuldo volt, nem tudom, hogy van-e kulonbseg), en nem voltam otthon akkor pont. Felhivtak, megkertem, hogy hagyjak lent addig a portasnal, ha hazaerek, atveszem. Igy siman ment:)
2016. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Nem ismerem az ismerőseit csak a lányt.

A virágkóldő feltudja hívni de azt mondták nem tudják mikor milyen időben szállítják ki

2016. dec. 6. 17:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek virágcsokor vagy a dobozos rózsa lenne jobb választás?
2016. dec. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!