Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan ritka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ritka, hogy valakit őszintén, tiszta szívből szeretnek?

Figyelt kérdés
Rengeteg párt ismerek és azt látom, hogy ami köztük van inkább egy kölcsönös érdekkapcsolat, mint őszinte szerelem. Sajnos manapság már maga szó is elcsépeltté vált, sokan dobálóznak ilyesmivel, miközben csak birtokolni akarják a másikat. Na de az igazi őszinte szerelem az egész más, azt nem kell bizonygatni, csak van és kész. A legtöbb esetben azonban nincs ilyen. Mindenhol az érdekkapcsolatokat látom, tényleg nagyon jól megvannak egymással meg minden, de valami mégis hiányzik, nekem is voltak ilyen kapcsolataim, de mára már egyszerűn nincs kedvem ilyenbe belemenni.
2016. dec. 7. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert eleve már kevés ember marad meg annyira romlatlan lelkűnek tinédzser korára, hogy a saját érdekeit figyelmen kívül hagyva csak a szerelemre tudjon hallgatni, és még ez a kevés ember is átesik több csalódáson emiatt, így mire felnőnek, végül ők is megváltoznak.
2016. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne csak a többieket fikázd, eddig úgy tűnik Te ugyanúgy nem vagy rá képes a leírás alapján.
2016. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, én sem vagyok különb. De attól még sajnálom, hogy így van.
2016. dec. 7. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom szerintem a racionalitást nélkülöző haljunk meg egymásért Rómeó és Júliás dolog nem épelméjű emberre vall. Ha én most őszintén tiszta szívemből beleszeretek a csövesbe a ház előtt akkor ezentúl tartsam el vagy dideregjünk együtt a híd alatt? Persze tudom kisarkított példa de ez is benne van a pakliban.

Ez a fajta szerelem gyerekkorban él amikor még nincs felelősség nincsenek gondok és ott is a helye. Felnőtt életet csak a szívünkre hallgatva nem lehet élni. Legalábbis én így látom.

2016. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


És pont ettől olyan vidámak az emberek. Mert a világ szar, most írod.

2016. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél oktatási miniszter, és a következő generációból már neveld ki a birtoklási vágyat! :D
2016. dec. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!