Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tetszik a mai szépségideál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a mai szépségideál, nektek sem?

Figyelt kérdés

Egyszeruen a hideg kiraz ettol, hogy a nok egyformak: festett bohoc szemoldok, tonna smink, lelenc ruhak, eszeveszett oenzimadat. Aki teheti az mind egy eszetlen műnőre akar hasonlitani. Hat konyorgom ha ennyire kell a penz kkor tanuljon meg dolgozzon meg erte, nem nyujtanak semmit ezek a nok parkapcsolatban. Csak elvarnak.

Hanyinger, elment az eszuk.

A ferfiak egy resze is ugy oltozik mint aki langyi..



2016. dec. 8. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Egyetertek!! Es utalom a sajat korosztalyom 90%at :(

20L

2016. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az semmiképp nem a szépségideál...maximum a fiatalabbak között "menő".
2016. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

"nem nyujtanak semmit ezek a nok parkapcsolatban."

Te talán az összes ilyen "műnővel" voltál már, hogy ezt ilyen biztosan ki mered jelenteni?

2016. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyet értek veled. Próbálok átnézni rajtuk, nem észrevenni őket.

Azért, a múltkorában mellém ültek ilyen lányok és elgondolkodtam, Milyen pasik azok, akik tudnak velük beszélgetni és még hajlandók hozzájuk is érni. Kirázott a hideg, ahogy végig néztem rajtuk.

2016. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem normalis az az ember aki egyaltalan szoba all ilyennel.
2016. dec. 8. 12:26
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen egyetértek. Ezért van nálam idősebb párom, aki normális.


25/F

2016. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Elso vagyok :) en termeszetes vagyok, nem rakom ki a mellem, tanulok, es nem ugralok f##rol f##ra es emiatt nem vagyok tul nepszeru. Mindig megkapom hogyha k#vas cuccokba jarnek de nepszeru lehetnek, de undorodom ezektol. Nem jarok bulizni, a kedves es ertelmes emberek tarsasagat keresem de sajnos nem sok sikerrel. Erdekbaratsagok nem kellenek. Nincsenek barataim mert egyszeruen borzalmas emberek vannak. Bizom benne hogy talalkozok ertelmesekkel is. A mai "ideal" tenyleg undorito. Nekem a termeszetesseg tetszik a keves smink es az elegans de nem koldokig kivagott ruhak :)
2016. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Akkor pont olyan vagy mint en kedves #7, nem csak korban :)

Meg milyen undorito mar ez is hogy nagy s3gg, comb, nagy mell, olyan vekony csípővel hogy kette lehetne törni. Plusz egy pihe se legyen a nőn mert akkor mar csimpanz, legyen olyan mint egy 8 eves kislany.

2016. dec. 8. 12:32
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk ennyire kár haragudnod rájuk :D
2016. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van olyan ismerősöm, aki festi a szemöldökét és a haját, műkörme van, sminkel, minden amit akarsz, és az egyik legokosabb lány, akit ismerek.

Én se vagyok ilyen, nekem mindenem valódi, nem sminkelek, visszafogottan nézek ki és viselkedek, viszont minek elitélni azt, aki nem igy tesz? Kicsit előitéletes és utálatos vagy.

2016. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!