Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon érez még irántam valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez még irántam valamit, vagy pont azért lett ilyen, mert már csak barátot lát bennem?

Figyelt kérdés

Volt egy ember, akivel kölcsönösen vonzalmat kezdtünk érezni egymás iránt közös munka alatt. Mivel mind a ketten kapcsolatban voltunk, megbeszéltük, hogy ezt jeleljük, és ennyi. (megbeszéltük, én ezt kértem.) Aztán megszűnt a munka, és nem találkoztunk egy ideig. Az az ember zárkózott volt, nem olyan felszabadult a jelenlétemben. Aztán újra kellett találkoznunk egy jó idő után, és annyira örült nekem, nagyon-nagyon kedves volt, nagyon felszabadult, és annyira érdekel, hogy azért volt ilyen nagyon kedves, mert már túl van rajtam, és már csak barátként szeret, vagy lehet, hogy még fel lehet egy ilyet izzítani?


Tudom, hogy pontosan nem lehet tudni a választ, de annyira érdekel, hogy ez az éles kontraszt mit jelenthet, ill. hogy vajon szeret-e még? (én, bár már halványabban érzem jóval, de még mindig nem közömbös nekem.


köszi ha írtok


2016. dec. 9. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nyilván szeret
2016. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha még kapcsolatban vagy elöbb gondold át ez az infó biztos kell e neked hisz sok negatív dolgot elindíthatja a jelenlegi kapcsolatosak kapcsolatban hisz mégiscsak rivális.


Ha szabad vagy akkor pedig még mindig elhîvhatod egy kávéra egy jót beszélgetni s ezt ha még van párja vagy már szinglik de nem érdekled eltudja udvariasan hárîtani.

2016. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, nem írtam, de nyilván közben én már szabad lettem. És fentebb a jeleljük helyett: Jegeljük a helyes szó khm.
2016. dec. 9. 13:10
 4/4 A kérdező kommentje:
ill. igen, pontosan az igyunk meg egy kávét-on gondolkodom, csak ha ez egyértelműen azt jelenti, hogy már úgysem érdeklem, mint ellenkező nemű, akkor nem gyűjtenék be magamnak egy elutasítást. Próbálok vigyázni a lelkemre.
2016. dec. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!