Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szakítanátok ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ha kiderülne, hogy a párotok 1 évvel idősebbnek mondta magát?

Figyelt kérdés
3 hónapja lennétek együtt.
2016. dec. 10. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt egy baratom, aki 3 evvel fiatalabb mondta magat. Akkor derult ki, amikor veletlen a kezembe akadt az asztalon felejtett jogositvanya. Nem szakitottam, de merges voltam, hogy ilyen hulyeseggel szorakozik, es vagja el a bizalmat kettonk kozott. Hamarosan veget is ert a kapcsolatunk, de nem feltetlen emiatt.
2016. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

detto.


furán néznék rá, hogy ez neki ilyen presztízskérdés.


de ez nem olyasmi, amin végzetesen felháborodnék.

2016. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nálunk az a helyzet, hogy 3 hónapja egy buliban ismerkedtünk össze. Én 3 hónappal voltam a 18. szülinapom előtt, ő 23 éves. Aznap este 18-nak mondtam magam, gondoltam az a 2 hónap nem oszt nem szoroz, amúgyse hittem, hogy később összejövünk. Összejöttünk, csodálatos a kapcsolatom vele. A baj, hogy ő azt hiszi, hogy jövőhéten én 19 leszek közben csak 18. Annyiszor elakartam már mondani neki de rettegek, hogy elhagyna. Nem hazudni akartam neki de nem hittem, hogy alakul köztünk bármi is majd. Most meg már félek ennyi idő után elmondani. :(
2016. dec. 10. 13:19
 4/13 anonim ***** válasza:

kettes vagyok.


most jut eszembe, hogy a barátom csinálta ezt, nemsoká volt a szülinapja. elképedtem rajta, mikor kiderült. ez kb. 3 percig tartott. most együtt élünk. nem olyan nagy dolog. mondd el ma :)

2016. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jaj, ezen en nem aggodnek a helyedben. Nalunk tok ugyanez volt a kapcsolatunk elejen. 20 voltam, par heten belul 21, es egyszer mikor errol beszelgettunk, baratom azt hitte, hogy mar 22 leszek. Egyszeruen mondtam, hogy "nem, 21 leszek csak". Es kb ezzel le volt zarva a problema. Mondjuk azt nem igazan ertem hogy miert hinne hogy 19 leszel.
2016. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert 18-nak mondtam magam, amit jövőhéten fogok betölteni. Ő meg ugye azt hiszi, hogy már 18 vagyok tehát 19 leszek.
2016. dec. 10. 13:26
 7/13 A kérdező kommentje:
De 3 hónap után se lenne kínos elmondani? Tudom, nem szabad húzni, csak félek.
2016. dec. 10. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan nagy ügy, legalább is így elolvasva azt mondom.

Sokszor felmerült közöttetek egy a kor kérdés? Volt róla szó? Mert ha nem, akkor (szerintem!) akár felhozhatod úgy is a témát, hogy jaj, alig várod már, hogy 18 éves legyél, hivatalosan is felnőtt korú stb...

2016. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 vagyok még mindig.


Ha pedig visszakérdez, hogy nem 19 leszel? Akkor simán mondod neki hogy nem, még csak 18, csak a buliban picit megelőlegezted magadnak a szülinapot...

2016. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ebben hazudik, akkor miben fog még? Ez olyan dolog amire csak nem akadna ki az ember másra, mert nem az derülne ki hogy mondjuk börtönbe volt vagy bármi rossz. De ha ilyen dologban hazudik...bármi másban is fog.
2016. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!