Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szakítanátok 3,5 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok 3,5 év után?

Figyelt kérdés

Igen, tudom sablon, meg kívülről egyszerű rámondani valamire, hogy nem vagy igen... Én nagyon szeretem a barátomat, de azt szeretem, amilyen régen volt velem. Manapság már csak elhanyagol, nem olyan figyelmes. És nem azt mondom, hogy most fuu de rossz velem, de nagyon rossz érzés, ahogy elhanyagolnak egy nőt. Hiányzik az, amikor küzdött értem, keresett.. Már csak ezek az emlékek táplálják iránta érzéseimet. Annyira boldog voltam a kapcsolatunk elején, most meg már a megszokás kínoz. Pedig én tennék érte, hogy felpezsdítsük, de ő valahogy olyan... semmilyen... nem tudom, keveset is találkozunk, ez sokszor még jobban felemészt.


Én 20 L, Ő 19 F



2016. jan. 14. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Idővel minden kapcsolat ilyen lesz. Ha nem hajlandó változtatni és jobban felpezsdíteni a dolgot akkor nincs értelme folytatni.

Szerintem amúgy már ő is belefáradt a dologba, megszokásból lehettek együtt.

2016. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most pl 3 hete nem találkoztunk, erre most jön holnap, de már nincs is kedvem most életemben először NEKEM találkozni vele. De én annyira tekintettel vagyok rá, hogy nem is tudnám neki azt mondani, hogy nem. Pedig annak lenne hatása, viszont szívből meg vele lennék... Szerintetek? Meg egyébként is vizsgázok jövő héten, de még így is megoldanám a kedvéért, mikor általában ő szokott engem visszamondani...
2016. jan. 14. 18:42
 3/13 anonim ***** válasza:
minek erőlteted azt a mi nem megy?
2016. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy belefásult, de annak többek között olyan oka is lehet, ha csak egyoldalú volt a "küzdés" részéről. Tehát nem tudni, te magadtól mennyit kerested, mennyit fektettél a kapcsolatba, ez 50-50 általában. Nincs olyan, hogy csak az egyik fél mulaszt.
2016. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, lehet hogy kicsit sokat küzdött értem az elején. Tényleg sokat és akkor még nem értékeltem... de még nagyon kis fiatal voltam akkor, ő meg sokat füllentett.. aztán feladta és azóta csak így vagyunk.
2016. jan. 14. 19:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne az éveket nézd
2016. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolat akkor jó, ha nem kell benne küzdeni, mert az már csak küszködés. Fiatalok vagytok, kihűlt a kapcsolat, gyerek gondolom nincs, akkor keressetek mást. Az ember azért van kapcsolatban, hogy boldog legyen, nem azért, hogy küzdjön. Ha nem megy, nem kell erőltetni. Ilyen fiatalon meg pláne.
2016. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3 hete nem találkoztatok? csomószor visszamondja a találkákat?

szerintem ennek már vége.. te is tudod.

mindketten megérdemeltek egy kapcsolatot ahol kölcsönösen figyel egymásra a két fél.3 hét elég durva ,hogy nem is találkoztok. ha csak nem választ el 1000 km, nem találok rá jó indokot, amiért elfogadható lenne.

oké vizsgaidőszak ha jól értem. nekem is, de heti 2-3x találkozunk ilyenkor is.

2016. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy alakult most, hogy én másik városba mentem tovább tanulni, ahova ő úgy tervezte hogy minden 2. héten jön, mivel az az eredeti lakhelye. De ő ott maradt abban a városban, ahol eredetileg mindketten tanultunk középiskolában, én meg jöttem ide. Jelenleg utoljára dec 23-én, Karácsony előtt találkoztunk, mivel ő a karácsonyt otthon töltötte, aztán dolgozott, és szilveszterkor is a barátaival volt. Majd megint dolgozott és múlt hét hétvégén már jött volna, de akkor vizsgáztam, az tényleg nem volt jó időpont. Most meg megint jönne, de nekem tényleg elment az egésztől a kedvem már. Valahogy most jöttek ki a korábbi különlétek érzései...
2016. jan. 14. 19:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden kapcsolat válik ilyenné, csak ott ahol egyik vagy mindkét részről gyengülnek, megszűnnek az érzelmek. Nem az számít, hogy 3,5 éve együtt vagytok, hanem az, hogy ez a kapcsolat nem tart sehová. Nem fejlődtök, és egyáltalán, nem is törődik veled, te magad írod. Ha próbáltál már beszélni vele, de nem partner abban hogy ezen javítsatok, akkor nem éri meg. Miért görcsölnél, miért erőltetnél egy olyan kapcsolatot, ami már nem működik? Semmi értelme.


Talán csak tiniszerelem volt részéről, és elmúlt, vagy nem vette annyira komolyan ezt a dolgot mint te.


Egy normális, jó kapcsolatban, ahol a felek tényleg szeretik egymást, az idő múlásával, ahogy megismeritek egymást, egyre közelebb kellene elvileg kerülni egymáshoz. De nálatok nem ez történik, csak távolodtok...

2016. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!