Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hany emberrel fordult mar ez elo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany emberrel fordult mar ez elo?

Figyelt kérdés
Baratommal eloszor szexeltunk es veletlenul az exe nevet mondta az enyem helyett. Ilyet kb meg csak filmekben lattam, de most megtortent velem is... Hirtelen fogalmam sem volt mit reagaljak es mit gondoljak... Ugyhogy inkabb lefekudtem es nem szoltam hozza masnapig. Ma meg persze edesgetett magahoz meg minden, bizonygatta, hogy nem jelent a lany neki semmi, es anelkul, hogy mondtam vna, letorolte elottem a lanyt a facebookjarol de en mondtam is neki hogy ez tok felesleges volt... ti mit reagaltatok volna? Szakitsak vele?

2016. dec. 10. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, látszik, hogy még nincs túl az exén. A te döntésed, hogy szakítasz vele, vagy mellette maradsz.
2016. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nekem az a tanulság, az ember a párját, soha ne a keresztnevén szólítsa.

Az egész kapcsolatot kéne nézned, nem egy becsúszott nevet. Úgy jó a kapcsolat, akkor én nem döntenék fel mindent egy ilyenért.

2016. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D De ilyen most tényleg van? :D :D
2016. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Velem mi nem tortenik meg... :D
2016. dec. 10. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos megszokàsból!
2016. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 3 és fél éves kapcsolatom. Erre másfél évvel megismertem a jelenlegi páromat. Tényleg túl vagyok az exemen, mégis megszokásból sokszor az ő neve jött a nyelvemre, de sosem fordult elő, hogy ki is mondjam. A szüleim viszont sokszor az exem nevén szólították, na az ciki volt, de nem vette magára a párom, mert bízik bennem, megbeszéltük, hogy hogyan állok az exemmel (totál semleges számomra). Talán azért is volt ez, mert senkit nem hoztam haza abban a másfél évben, míg egyedül voltam, így még az exemnél voltak leragadva. :D
2016. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!