Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan emberrel találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberrel találkoztam ma, akivel nagyon nem akartam. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel elég friss a kapcsolatunk, nagyon jól elvagyunk, szeretem őt, érzem, hogy ő is szeret, rég voltam ilyen boldog. De ma összefutottam Vele, azzal a férfival, akivel kölcsönös a vonzalmunk egymás iránt,nem volt köztünk semmi, megbeszéltük, ő foglalt, szereti a nőt stb, természetesen elfogadtam, de nagyon nehezen léptem túl rajta. Nagyon nehéz időszak volt az az életemben. De sikerült, hülyeség, de büszke is voltam magamra, hogy sikerült, és utána jött a mostani férfi. És tényleg nagyon szeretem őt, de az amit a foglalt férfi iránt érzek, az leírhatatlan. Tudtam, hogyha találkozok vele, akkor minden visszajön, épp ezért kerültem minden olyan helyet, ahol ott lehet, ma teljesen váratlanul bukkant fel, ott ahol nem is számítottam rá, és nagyon összezavart. Igazából tudom mi a megoldás, továbbra is felejtsem el, foglalkozzak a párommal stb, de úgy érzem, mintha átverném őt, meg saját magamat is. Pedig tényleg nagyon szeretem őt. Legszívesebben világgá mennék. Éljem tovább az életem úgy, ahogy eddig igaz? Ez az egyetlen megoldás.

2016. szept. 30. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl nagy hatást gyakorolnak rád az érzelmeid.
2016. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A párom 26, ő 30, én 25
2016. szept. 30. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Sose ertettem, hogy valaki ugy jarjon valakivel, hogy nem is ot szereti a legjobban. Ez olyan kapcsolatfuggo dolog, nem kaptad meg a masik csavot, el se felejtetted igazan, nincs lo, jo a szamar is alapon bennevagy egy masik kapcsolatban.


Sajnalom a pasidat. Inkabb ne amitsd tovabb.

2016. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit sokat írtad,hogy szereted a párod...annyira sokszor,hogy nem hiszem el!

Döntsd el kinek hazudsz,nekünk vagy magadnak?

2016. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
A masik csavot meg hagyd beken. Felejtsd el. Ha te kellettel volna neki, veled lenne es nem a baratnojevel. Utalom az ilyen pioca noket, mellesleg siman elkepzelheto az is hogy a nagy heves vonzalmad kozben te csak bekepzeled hogy o is meg mindig teged akar...
2016. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!