Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok errol a helyzetrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a helyzetrol?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi akivel mar 4 honapja beszelek, nagyon sok mindenen atmentem, sokszor voltam boldog, de szomoru is. En 2 honap utan beleszerettem, elmondtam az erzeseim, de o elutasitott. Nem beszeltunk, majd megint felkeresett. De utana megint elutasito valaszt kaptam. 2 hete megintcsak talalkoztunk, beszelgettunk, en leirtam, megint hogy mit erzek, valamint azt is, hogy en ebbol kilepek mert mar csak szenvedek a sok visszautasitastol, es ne beszeljunk tobbet. Ekkor elmondta, hogy szeret o is, de nincs tisztaba az erzelmeivel, tavolsagtarto es meg kell h bizzon bennem. osszezavarodtam, megis mire veljem ezt? Letezik, hogy valaki meggondolta magat? Mindig o keres egyebkent.
2016. dec. 11. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
2x elhajtott, de még mindig epekedsz. Mintha csak játszana veled, de legalábbis nem veszi komolyan az érzéseidet. Szerintem most lépj ki ebből, amíg nem lesz rosszabb. Egy férfi vagy vonzódik valakihez, vagy nem. Nincs olyan, hogy szeret, de nincs tisztában az érzelmeivel. Hacsak nem akarsz a lelkisegélye lenni.
2016. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!