Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok errol a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a helyzetrol (a parom es koztem)? (mindennapi konfliktusok)

Figyelt kérdés

Most leirok egyet a sok kis apro konfliktus kozul amik nelkul annyival szebb lenne az elet. Nem mondom el melyik fel vagyok, kivancsi vagyok az elfogulatlan velemenyetekre: A par egyik tagja A a masik B.

A es B felkelnek, minden szep es jo, belekezdenek egy jo kis reggeli filmnezesbe. A-nal vagyunk, most koltozott abba a lakasba ahol a tortenet jatszodik ezert csak egy tanyer van es alig van evoeszkoz, tehat meg minden kezdetleges allapotban van. A megehezik, kimegy reggelit csinalni mikozben B tovabb nezi a filmet. A visszajon ket szendviccsel egy tanyeron es mondja B-nek hogy az egyik az ove. B megkoszoni es nyulna erte amire A: "na ne, morzsas lesz az agy, varj amig megeszem utana megkapod a tanyerral egyutt". B megsertodik, A nem erti. B volt sertodekeny ertelmetlenul vagy A vol bunko?

Ilyen es ehhez hasonlo konfliktusokat szorozzatok meg mondjuk 300al mert A es B nem talalkoznak mindennap. Bnek le kene nyelnie a (velt) serelmeket vagy A-nak kene mashogy viselkednie?


2012. nov. 5. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindennapos dolgok:D
2012. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A volt bunkó.. mert azért gondolom, egy szalvéta, vagy papirzsepi csak volt ott, amin lehetett volna enni..
2012. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

B volt sértődékeny :D


23/L

2012. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

mindkettőnek változtatnia kell. szerintem te A vagy, de minálunk is ilyen piti dolgokon ment a vita régebben és tudom milyen érzés

sőt, mi képesek voltunk összeveszni azon is hogy nekem nem tetszik a japán nyelv, neki igen és ebből lett egy jó kis tányérdobálós veszekedés:S

kompromisszum

2012. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
"B" hülyeségen sértődött meg, "A" pedig bunkó volt. Egy kapcsolatban előzékeny vagy azzal akit szeretsz, ergo az egyik fél felajánlhatja, hogy "tessék, akkor edd meg te először", illetve a másik azt mondja, hogy "oké, tudok várni".
2012. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Hülyék vagytok mindketten.
2012. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

B volt sértődékeny.

nem is értem. A volt éhes, kimegy kaját csinálni, kedvességből csinál B-nek erre B megsértődik, hogy várnia kell kb 2 percet az evéssel? :D

2012. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hál istennek nálunk ilyen kis marhaságokon nincs veszekedés, vita. Az egyik mindig engedjen, és akkor nem lehet gond:)Nem érdemes hülyeségeken megsértödni.
2012. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem A és B közös akarattal - csökkentendő a közöttük lévő apró, szükségtelen feszültségforrások számát - elsétálnak a közeli boltba, és 300 forint beruházásával vásárolnak egy tányért........

Van még konkrét probléma? Azt is megoldjuk!

2012. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg a C válasz a jó. Mindkettő, esetleg a D, azaz egyik sem, de asszem inkább a E-re szavazok, azaz egyék mg egymást, ha egyiknek sincs több esze a másiknál.
2012. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!