Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonozatlan szerelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonozatlan szerelem a szeretőm részéről. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tudom naiv elképzelés egy ilyen oldalon tanácsot keresni, de hátha van/volt hasonló helyzetben valaki és tud valami okosat írni.

(Hülyék ne kommenteljenek!)


Röviden:


11 éves kapcsolatban vagyok az első szerelmemmel (lassan harminc vagyok), már házasok vagyunk. Menet közben rájöttem hogy több emberrel is meg kellet volna ismerkednem, nem feltétlenül illünk össze, és ebből sok megoldhatatlan vita van. De a közös célok, álmok ezen túllendítettek engem. Meg azt hittem hogy úgy sem kellenék másnak...


Erre jött egy tőlem 5 évvel fiatalabb lány aki teljesen elvette az eszemet. "Persze" neki is van párja, Ő sem boldog, bár Ő inkább még élni akar. Tetszek neki, és szeret, de többször tisztáztuk hogy Ő nem szerelmes belém, ami nem is feltétlenül baj.


Szeretők lettünk, bár túl sok komoly dolog nem történt köztünk, de persze lebuktunk Feleségemnél.

Ő sajnos mindent megtudna bocsájtani nekem, de nem akarok tovább hazugságban élni, Őt hülyíteni, inkább hagyjon el.


A lány nem akarja elhagyni (még) a párját, mert nem akar Ő a szemét lenni, azt várja hogy az rakja ki, de persze úgy sem fogja.


Jól gondolom hogy ha én egyedül leszek akkor Őt is válasz elé kell hogy állítsam, hogy mit akar?

Részéről is ez lenne korrekt mindenkivel szemben, tőlem függetlenül. Nyilván nem várhatok azonnali választ, meg hogy egyből összejöjjünk...


Ti mit tennétek?



2016. dec. 12. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen korrektséget nem várhatsz el, mikor te sem voltál az a nejeddel. Másrészt, mert te elválsz, azért még más nem biztos, hogy fog. Eddig nem zavart a férje, most meg igen? Így jártál. Őszinte is volt veled, nem hogy szerelmes beléd vagy hogy veled akar élni.
2016. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Azt mondtad hülyék ne válaszoljanak, ezért nem ír senki... Ezen az oldalon csak hülyék vannak.


No mindegy...


"A lány nem akarja elhagyni (még) a párját, mert nem akar Ő a szemét lenni, azt várja hogy az rakja ki, de persze úgy sem fogja. "


Ez mennyire egy utolsó sunyi szemét mocskos féreg dolog... A hölgy viselkedése és gondolkodása több mint gusztustalan.


Még azt is megmondta, hogy nem szerelmes beléd. Akkor nem akar tőled semmit, csak kihasznál. Tönkre tette a feleséged és valszeg a te életedet is. Téged csak kihasznált miközben volt egy működő házasságod, és ő megcsalta a párját. Téged is rávett arra, hogy megcsald a nőt, akinek örök hűséget esküdtél ország-világ előtt...


Mit gondolsz milyen jövőtök van? Már most azt mondja neked, hogy amúgy nem akar tőled semmit és nem szerelmes. Később csak rosszabb lesz... (ennél rosszabb? ennél mi rosszabb?)


A feleséged ha visszafogad, akkor légy irgalmas hozzá és hunyászkodj meg. Ha látsz magadban annyit, hogy ne áruld el többé, akkor alázkodj meg előtte és légy okos, hogy visszamész hozzá. De ha úgy érzed, hogy nem menne, és szereted egy kicsit is, akkor tisztázd vele és hagyd el, mert kínozni fogod...


A szeretődtől pedig ne várd, hogy veled legyen. Milyen alattomos ember viselkedik mégis így? Gusztustalan.

2016. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző:


"Téged is rávett arra, hogy megcsald a nőt"

A pasi van oda a nőért, valószínűleg a kérdező kezdeményezett, bár igazából mindegy.

Te tuti nő vagy (mondjuk én is), és csak a másik nőt hibáztatod, míg a kérdező maga az áldozat szerinted. Nos, nem. Egyik sem különb a másiknál.

2016. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2: A szerető miért alattomos a kérdezővel szemben? Nem hazudott neki, nem áltatta.

Te viszont rendesen be vagy parázva, hogy téged is megcsalnak, biztos megbocsájtanál az ártatlan férjednek, akit csak kihasználtak :)

2016. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ez vicces :D


1.) Férfi vagyok.

2.) Nem mondtam, hogy a kérdező nem tett rosszat, csak az alattomos szót az intelligens, rafinált, okos emberekre szoktam inkább használni. A kérdezőre úgy tűnik ez nem igaz, mert butának tűnik az alapján, amit tett.

3.) De persze ő is egy szemét.

4.) Rám főleg ez a sor volt nagy hatással : "A lány nem akarja elhagyni (még) a párját, mert nem akar Ő a szemét lenni, azt várja hogy az rakja ki, de persze úgy sem fogja."


Erre reagáltam így. Hogy lehet ilyet gondolni? Hogy miután megcsaltam a páromat utána megvárom, hogy ő rakjon ki, hogy ne én legyek a "rossz"... Mi van? mintha attól függne, hogy ki a rossz, hogy ki rakja ki a másikat vagy bármi... Megcsalta és kész. Ő a rossz és pont. Ez nekem annyira ellenszenves, hogy elképesztő... Azt sugallja, hogy semmi lelkiismeret furdalása vagy bűntadata nincs a nőnek. Míg a kérdezőnek azért talán még van valamennyike. Persze ő is csaló, de a bűntudat és lelkiismeret furdalás hiánya sokkal durvább szerintem. Szociopatákra jellemző az ilyen nem?

2016. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így jártál.

Te a te kapcsolatod tetted kockára, és úgy döntöttél, hogy válni akarsz. Utolsó döntésed még helyeselni is tudom, ennek a házasságnak így tényleg nincs már értelme, kár tovább húzni. Idővel a feleséged is rájön, hogy jobban járt, mintha vele maradsz, nem vesztett veled semmit.


A csaj első perctől megmondta, hogy te csak dugni kellesz neki, és ennyi. A párját pedig nem akarja otthagyni.

Ebből következik, hogy állhatsz te elé akárhogy, ő már most egyértelműen döntött, és hiába reménykedsz, nem téged választott. Csak te ezt még nem vetted tudomásul.

Lukra futottál öregem, és nem jó értelemben. A semmiért dobtad el a házasságodat, ez a nő nem akar veled egy pár lenni. Másodhegedűsnek, pótkeréknek elég voltál, de egy kapcsolatra kevés vagy neki.


Ilyenkor persze lebuktathatod a csajt, boríthatja a párja a bilit, és elérheted, hogy kidobja. De ettől még nem vennék rá mérget, hogy a karodba omlik. Sőt, egy életre meggyűlölhet, mert neki úgy jön ki, hogy te tetted tönkre a kapcsolatát, amit neki eszébe se volt feladni. (Azt most hagyjuk, hogy reálisan nézve ő tette tönkre, mert ő kefélt félre...)


A legszebb az egészben, hogy semmilyen korrektséget nem várhatsz senkitől, és ha úgy veszed, akkor ami neked jár, már megkaptad. A csaj az elején korrektül elmondta, hogy nem szeret, nem hagyja ott érted a pasiját. Csak te valamiért ezt a részét nem fogod fel.


Úgyhogy se feleség, se szerető. Maradsz egyedül, aztán lehet vigyorogni, hogy milyen jó a függetlenség, és milyen kelendő vagy a csajok között.

2016. dec. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két gyenge jellem egymásra talált. Te sem tudod otthagyni a feleséged és a nő akit szeretődnek fogadtál sem tudja otthagyni a társát. Mindketten arra vártok, hogy kirúgjanak titeket... de tenni azt már nem akartok magatoktól mert az túl kényelmetlen. Azt is el tudom képzelni, hogy nem a kiscsajba zúgtál bele, hanem önmagad helyzetét látod benne. No meg a zsák és foltja esete...
2016. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sokan írták hogy egy működő házasságot ment tönkre...


Hol lenne működő ha írtam hogy régóta tudom hogy nem az igazi és hosszútávon nem fog működni? Meg lelkiismeret furdalás nélkül tettem ezt a dolgot, pedig az emberek előtt egy nagyon rendes becsületes ember vagyok, és nem azért mert játszom magam...


Igazából ami történt csak a tünete, a következménye hogy már régóta szét kellet volna mennünk.


Persze, nem korrekt a lány részéről, ezért is akarom vele tisztázni, döntse el mit akar. Én elhiszem neki hogy nem tud dönteni, én sem tudtam, ezért békültem ki mindig a párommal és maradtam mellette...


Az hogy nem szerelmes belém...

Valakinek ehhez idő kell. Meg olvasni itt olyan párokról hogy nem volt köztük az a nagy lángoló szerelem, a lényeg hogy szeressen.

2016. dec. 13. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja... hát reménykedni azt lehet... azt mindig.
2016. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érted kérdező, amit már a lány is megmondott, hogy nem akar veled komolyabb dolgot, csak szerető vagy?
2016. dec. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!