Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Keresek egy nőt vagy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresek egy nőt vagy férfit aki mindent tud a férfi- nő kapcsolatról, és aki bele lát a másik nembe, és tanácsot tud adni, és aki a csábítás nagy mestere. Vajon létezik itt ilyen ember?

Figyelt kérdés
Hogy világosabban fogalmazzak, egy igazi randigurut keresek, egy olyan nőt, aki magabiztos, és tudja, és tapasztalta, hogyan működnek a férfiak, mit és miért tesznek. Egy olyan nőt aki eddig megkapott mindenkit, de ha nem akkor viszont tudja hogyan kell csábítani, és aki belelát a férfi lelkébe.Egy megesett történet alapjá, amit ha megkeresek privátban elmondok, és megtudod válaszolni, hogy mit kellene tennem, akkor hálás lennék.

2016. dec. 12. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj.
2016. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ezt megírom én neked láttatlanban is, privát nélkül.

Nem lehet mindenkit megkapni, megszerezni, mert emberek vagyunk, és nem tárgyak. Nem veheted le a polcról, csak mert megkívántad, és a másik fél is pont úgy kell a kapcsolathoz, ahogy te.

Ha ennyi erőlködés és akarás után se vagytok együtt, akkor anyaszült meztelenül szambázhatsz az asztalon az orra előtt, egy 50 centis műf.asszal a se.ggedben, akkor se fog rád nőként tekinteni, mert nem kellesz neki.


Ha gondolod, tudok adni további tippeket, hogy mivel foglald le magad, hogy könnyebb legyen elfelejteni.

2016. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második, lehet rosszul fogalmaztam, nem olyasvalakit kell megszerezni akar nem akar, ezt én is tudom, hanem azt, hogyan lehet valaki igazi nő, és, hogyan lehet jobban kiugrasztani az érzéseeket valakiből akiben amúgy is megvan, csak valami miatt össze van kuszálva az élete.Tudom, hogy azt nem lehet megtanulni, hogyan lehet valaki nő, de azt meg lehet tanulni, hogyan bánjuk a férfiakkal.
2016. dec. 12. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy az esete. Fogadd el! Nincs olyan trükk vagy varázsmód ami "kiugrasztja" a vonzalmat. Igaza van 2-esnek. Kb. én is így látom.
2016. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, lépj tovább! Nem ragozom.
2016. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem,mit szeretnél. Hogy egy sikeresebb nő megmondja neked, hogyan mosolyogj rá,hogyan flortolj, hogy szallj ki a kocsibol szexin, mit mondj, mit irj neki fészen?
2016. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem miskolci vagy?
2018. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!