Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt

A barátomat 1 éve vették fel az egyetemre

Azóta megváltozott mindent

Kevesebb időt tud rám fordítani

Én nagyon türelmes vagyok elnéző de egy dolog nem tetszik


A barátom mindenféle kifogást keres h most épp tanul,nincs ideje,fáradt

Közben mégis eltud menni a haverjaival mozizni kikapcsolodni de amikor én kérek egy fél órás kis sétát a városba mindig jönnek a kifogások


Már fél éve nem voltunk sehol

sem


Másnál is volt hasonló?



Én erről már próbáltam vele beszélni,de csak annyit kaptam vissza h ne nyafogjak mindenért mert idegesíti

És hogy megint mi a bajom amikor szeret engem és csak ki akar kapcsolni


Nem érti meg h az a bajom h nélkülem

Minden másra van ideje edzésre játékra haverrokra van de rám már nem.


Az edzésre azt mondja h ha már elkezdte muszáj folytatnia

Tanulás után jo oda ülni a játék elé

A haverokkal meg rég találkozott igen úgy 2 hete

Mindenre van kifogása


A másik problémám az h én kitalálok valami közös programot és úgy kb talán ha tavasszal kerül rá sor de ha az egyik haverja szól h szombaton mozi egyből ugrik nekik


Kérlek segítsetek



2016. dec. 13. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod te is pontosan, hogy ezt miért csinálja. Azért, mert minden más fontosabb neki, mint te.

Megszokta, hogy te ott vagy, ugrasz, ha szól, és ha jut rád is idő, akkor készségesen loholsz. Eszébe se jut, hogy ha neki épp kedve szottyan rád, akkor te nem ugrasz, mert mondjuk szintén más programot szerveztél.

Gondolom azért, mert valóban így is van. Erről szól az életed: várod, hogy sor kerüljön rád, és elő se fordulhat, hogy te rászervezel a barátaiddal egy kis kikapcsolódást, ha vele is találkozhatnál.


Nem vagy neki fontos, nem érzi úgy, hogy tennie kéne azért, hogy megtartson. Amiben egyébként tökéletesen igaza is van, mert tényleg megteheti veled, hogy le se kakál, akkor se hagyod ott.

Ugyanis más nő már tudná, hogy mikor kell emelt fővel távozni. Nálatok ez már rég elmúlt, de persze szakítani sosem késő. Főleg most, hogy neki a fősuli miatt a következő 4-5 évben minden fontosabb lesz, mint a kis barátnője. Ne húzzátok egymás idejét, teljesen felesleges.


Én a helyedben csak annyit tennék, hogy egyszer még beszélek vele, hogy itt ennyi ebből elég volt, már így is olyan, mintha szingli lennél. Akkor már miért ne? Legalább mindketten nyugodt lelkiismerettel tudtok ismerkedni másokkal. Viszlát!

Aztán már "csak" annyi a dolgod, hogy nem dőlsz be a hitegetésnek meg a könyörgésnek, és ott hagyod emelt fővel. Ha nem tudta értékelni, amije van, majd sajnálhatja, amije volt. Ennyi.


És tudod miért? Mert amikor beszélni akarsz vele, akkor leráz annyival, hogy ez neki nyafogás, és idegesíted. Ez az a pont, amikor az orrára kell csapni az ajtót, hogy bocs, de nem idegesítelek tovább.


Nem vagy már 14, legyen már benned ennyi tartás és női büszkeség, hogy elmész onnan, ahol útban vagy!

2016. dec. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy ponton túl már tehernek érzi a kapcsolatotokat ami lefárasztja. Sokat veszekedtetek, valami nem jó a közös programokban, ezt nem tudhatjuk. A lényeg, hogy veled lenni nem kikapcsolódás ezek szerint neki, inkább munka / tanulás kategóriában van. Attól még szerethet, de nem te vagy a hobbija hülyén kifejezve. Neked erre lenne szükséged, legalábbis a leírásodból ítélve, így ha nem tudtok rajta változtatni, tényleg nincs más mint az előre, ahogy az első válaszoló írta.

Néha be kell látni, hogy mások a szükségletek és ez is megölhet egy papíron szép kapcsolatot :/

2016. dec. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak elkeseríteni de én is pontosan ilyen helyzetben voltam. Amikor a barátom elkerült az egyetemre akkor távkapcsolatban éltünk és megváltozott minden. Sokszor haza se jött hozzám, inkább a koliban maradt azokkal az emberekkel a hétvégére is akikkel alapból egész héten együtt volt. Ha hazajött akkor is sokszor volt a barátaival akikkel szintén hétköznap is találkozott. Rám nagyon kevés időt szakított és azért, mert nem is akart. Jó voltam neki de csak akkor amikor épp kellettem neki.. Nagyon h*lye voltam és naiv, hogy elhittem, hogy változhat a dolog. Én meg is beszéltem vele ezt párszor de semmi a változás kb egy hétig állt fent. Nem volt értelme tovább folytatni, de még így is ő szakított velem..

Aztán persze pár hónap múlva vissza akarta könyörögni magát, mert hiányoztam neki de akkor már késő volt... volt időm gondolkozni és okosan dönteni, elhajtottam.


Szerintem nálatok is ez a helyzet, tapasztalatból mondom neked, hogy jobban járnál ha szakítanál vele.


23L

2016. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!