Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkozzak vele még egyszer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele még egyszer, vagy már halott ügy?

Figyelt kérdés

Bő egy hónapja levelezek egy sráccal, akit társkeresőn ismertem meg ( én 25, ő 29). Mivel külföldön voltam munka miatt, ezért csak most hétvégén jöttem haza, és találkoztunk is. A levelezés közben is rájöttem arra, hogy rengeteg a közös, meg kedves is és jóképű is, de valami nem stimmel. Ő nagyon lelkes volt, ami a randi végére sajnos még nagyobb lelkesedésbe csapott át. Nekem is bejön külsőre, de rájöttem, hogy ami zavar, az az, hogy elég önállótlan, nem egy határozott fajta, márpedig én egy eléggé határozott, karakán egyéniség vagyok, és azt hiszem, a kapcsolatunkban én lennék a domináns, amit nem szeretnék. Persze az is lehet, hogy csak meg volt illetődve, mert elmondása szerint nagyon tetszek neki. Mindenesetre az is zavar, hogy a munkát se veszi túl komolyan ( gépészmérnök, van is egy-két projekt amit elvállal), de azt mondja, még nem jött szembe az a munka ami miatt feladná ezt az életvitelét...otthon lakik még, a szüleivel, nem sokat dolgozik, igazából elvan egész nap, de a munkából azért van annyi, hogy nem élősködik. Ez pozitív, de valahogy azt az énem látom benne,ami valahol 20 éves korom körül voltam, ez a nem is tudom mit akarok kezdeni az életemmel dolog.

A lényeg, hogy ezek után megérné még egy találkozás, vagy inkább mondjam meg neki finoman, hogy részemről ez nem megy?


2016. nov. 24. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát a madarak reptét már nem látni, szóval várj, amíg előbányászom a varázsgömbömet..

Szerinted nekünkmhonnan kéne tudni, hogy érdemes-e?


Ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy nem kell neked ez a srác, mert esélytelen, hogy meg tudjon valamivel fogni, akkor ne menj.

Ha van jobb dolgod is, mint ezzel a sráccal találkozni, akkor menj a jobb dolgodra.

Ha látsz némi esélyt arra, hogy a srácban lehetnek olyan dolgok, ami mégis meg tud téged fogni, és amúgy sincs jobb dolgod, akkor találkozz vele.

2016. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, igazad van.
2016. nov. 24. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasival sokat kell kinlódni és sok türelmet igényel !Am az én pàrom is link volt de nem egyről a kettőre vàltoztatott kb 1év utàn fogyott el a türelmem és ultimàtumot aftam neki vagy keres komolyabb melot vagy nincs miről beszélgetni!
2016. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!