Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hat év korkülönbség sok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat év korkülönbség sok egy párkapcsolatban? (17/L és 23/F)

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem vészes. Ha te 12 lennél ő meg 18 akkor igen :D
2016. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te fejben mennyire vagy érett.
2016. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig ezt szoktam mondani, ha te vagy a lány kedves kérdező, akkor sok, mert te annak érzed. Ha véletlen a srác vagy, akkor neked se kerek benne valami.

Az ember ilyet nem kérdez, mert tudja hogy nem és akarja ezt a kapcsolatot.

Jártam hasonló cipőben, kicsit másabb is volt a korkülönbség, picit durvább is, és szerettük egymást, és sose kérdeztünk senkit :)


Ha kérdezni kell az már nem kecsegtet sok jóval

...

2016. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Köztünk 4 év van, de soha nem volt ebből problémánk :) Őszintén nem is kezdenék korombeliekkel, még elég gyerekesnek tartom a velem egykorú fiúkat. Szerintem téged se zavarjon :)

19/L és 23/F

2016. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is pont így gondolom egyébként. A korombeli fiúk még olyan éretlenek, meg a többség nem is akar komoly kapcsolatot... Egy 23 éves pedig azért már csak jóval érettebb szinten van a tizenéveseknél.:)
2016. dec. 14. 00:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként a válaszokat!
2016. dec. 14. 00:27
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

mert egy tizenéves lány olyan felnőtt lol ti kb annyira gyerekesek vagytok minta fiúk folytonos viháncolás, káromkodás, egyenhaj,stílus stb. nem, a lányok se jobbak .. mondom ezt huszonévesként én nem tapasztaltam számottevő különbséget fiúk közt és lányok közt is bőven vasnak illenek .

am 6-7 év bőven elmegy ebben a korban ,de ha ezt itt kellett megkérdezned akk te is elég gyerek vagy még egy komoly kapcsolathoz...

2016. dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek kettő ilyent is. Mindkettőben már túl vannak az ezüstlakodalmon.
2016. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!