Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal nők/lányok. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők/lányok. Miért vagytok együtt a mostani párotokkal? Milyen értékek miatt szeretitek éppen Őt? (A belső, egyedi tulajdonságaik érdekelnek) 21/F

Figyelt kérdés
Még nem volt párkapcsolatom, és úgy érzem, nem is lesz, mert egyszerűen nincs belső értékem. Kíváncsi vagyok, hogy Titeket mi fogott meg a pasitokban? (Ahogyan fent is említettem, nem a kinézet, vagy az olyan általános dolgok érdekelnek most, mint az odafigyelés, igényesség, törődés, humor, stb., hanem olyanok amik "csak benne" találhatók meg).

2016. dec. 14. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért mert nagyon hasonlít rám csak fiúban :)

Nagyon hasonló az értékrendünk és az érdeklődési körünk.


Biztos,hogy vannak neked is belső értékeid,mindenkinek vannak.

2016. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Azért mert őszintén tudunk beszélni bármiről... és ez nem olyan tulajdonság amit bárkivel el lehet követni. Olyan szinten megbeszéljük a dolgokat, hogy pl, ki az aki rajtunk kívül bejön a másiknak. Nekem egyértelműen a bizalom a mozgatórugója a dolognak.
2016. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Amit a legjobban szeretek benne az, h mindig pozitív. Akármilyen problema adódik, sosem lattam meg ugy, h magába zuhanna, h jaj ezt h oldjam meg. Mindig van egy megoldása mindenre.

Humoros- minden helyzetben kepes mosolyt csalni az arcomra.

Higgadt - bármilyen dolog van, sosem borul el egyből az agya, ezáltal mindig vagy sokszor a legkomfortodabb es legjobb megoldást találja ki.

Szeretnivalo,

Odaadó es szenvedelyes

Emberileg szimpatikus sok dologban a felfogása, ami által számomra nagyon kivanatossa teszi.


Kb ezekért.

2016. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerre flegma és törődő.Nem tudom miért, de bejön. Nagyon jó humora van, tökre hasonlít rám. Ugyanolyan örök gyerek mint én. Bár 5 évvel idősebb nálam, nem érzem öregebbnek. Okos. Tudok vele dumálni a semmiről. Nem kell visszafognom a szarkasztikus szrrá oltós humoromat vele
2016. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon értelmes és nagyon választékos a szókincse. Megoldani akarja a problémáinkat és nem félre söpörni. Akkor is ha épp mérges rám, beszélhetek neki bármiről, meghallgat. Néha kicsit zordnak tűnik és érzéketlennek kívülről, de fontos neki hogy jól boldog legyek, törődik velem.


Ezek általában nem voltak meg a pasikban akikkel ismerkedtem.

2016. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hm, azért mert baromi jól kijövünk, 99%-ban olyan,mint én. Mindent meg tudunk beszélni, őszintén beszélünk egymásnak mindenről. Ő a legjobb barátom, a lelkitársam egyben. Nagyon jól elhülyéskedünk. Volt egy nehezebb korszakom, ami lelkileg nagyon megviselt, mellettem volt, támogatott, nem is tudom,hogy bírtam volna ki nélküle. Vele minden jó, szeretkezés, csak úgy lenni, a csókja,ölelése, programjaink. Mindig beleszeretek, amikor rám néz, elbűvöl(t).:)

Tetszenek a rigolyái, a becézései. Igényes mindenre, nem pedig nemtörődöm. Romantikus, de nem nyálas. Sokszor kitalálja,mit akarok. :) sorolhatnám még, de nincs annyi karakter,amibe beleférne.:D

2016. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!