Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 hónapja vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyunk együtt, mennyire lehet komoly? 18/l

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk,általában hetente,vagy két hetente találkozunk, de az utóbbi időben úgy éreztem eltávolodott tőlem. Ezt szóvá tettem neki, veszekedtünk.(telefonon) Nagyon csúnyán összekaptunk. Sírtam. Fél óra múlva visszahívott. Kérdezte vége van-e akkor. Sírt. Elmondta hogy nagyon szeret.Megbeszéltünk mindent. Megszakadt a szívem nagyon szeretem. Ő egy komoly ember,nem nagyon mutatja ki az érzéseit. Ja sír miattam, akkor tényleg nagyon szerethet?

2016. nov. 27. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nagyon nehéz,mi is úgy voltunk párommal,ha egy idő után nem tudtok összeköltözni vagy közelebb költözni egymáshoz akárhog szeretitek egymást egy idö utan valamelyikötöknek elege lesz ebből.
2016. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak a kapcsolat meghalását siratta nem azért mert annyira szeretne csak megszokta hogy vagy neki és fékl hogy elveszít.

Gyere ide én szeretlek téged nyuszikám. <3

2016. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg szeretsz valakit akkor tudsz várni rá. Hidd el, heti egy találka több mint elég távkapcsolatban, sőt becsüld meg, mert én havonta egyszer látom a barátomat( a nyár kivétel volt, az egészet együtt töltöttük) akivel 1,5 éve vagyunk együtt és nem mellesleg horvát es tobb mint 500km-re lakik:)
2016. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is távkapcsolatban vagyok a párommal több mint egy éve, kéthetente találkozunk. Nyáron sem volt gyakoribb sajna.

De nekünk az volt a szerencsénk, hogy a kapcsolat kezdetén mi még tudtunk hetente többször találkozni.

Nagyon nehéz a távkapcsolat, pláne, ha ilyen friss még. Nagyon fiatalok is vagytok, szerintem ne parázzátok túl, legyetek együtt, amíg jónak érzitek, és ne féljetek kilépni, ha már nem. Nem szabad elvesztegetni a fiatal éveket.

Természetesen nagyjából ilyet mi is megéltünk a távkapcsolat kb 4.hónapjában. Ritkultak a beszélgetések, a találkozások, de muszáj volt eldönteni. Akarjuk-e egymást, vagy nem?

Képzeld el milyen lenne nélküle, mit veszítenél, és ugyanazt tedd fel neki is, ha legközelebb ilyen helyzet alakul ki. Amíg mindketten egyértelműen egymást akarjátok addig van jövőtök.

2016. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!