Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak az ilyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az ilyen lányok találnak meg? Mit csinálok rosszul? 19/f

Figyelt kérdés

Ha pár lány odajön hozzám:

- Rögtön azt akarják hogy járjak velül. A napokban elkezdtem beszélni egy lánnyal és már pár perc után rám akart mászni meg ehhez hasonlók.

- Egy idő után kiderül, hogy nem olyanok, mint amilyennek beállítjál magukat. Beszéltem egy olyannal, aki nagyon kedvesnek tűnt, aztán megbeszéltük, hogy majd neten folytatjuk a beszélgetést. 10 percig nem írtam vissza, elkezdett hőzöngeni, bunkózni és letiltott, anélkül, hogy tudná miért nem írtam vissza. Mert nem azért amiért ő gondoltam, vagyis hogy zavart. Nem zavart, csak van életem és olyan emberekkel is foglalkozom, akiket szüleimnek és testvéreimnek hívnak és 10 perc erejéig a segítségemet kérték. Ezután írtam neki egy sms-t hogy mi van, mert gondolom úgyis kinyomta volna, ha hívom és bocsánatot kértem tőle, elmondtam, hogy mit csináltam és mi miért volt, de ő tovább sértődösdit játszott, majd szépen szólva elküldött melegebb éghajlatra és megint letiltott mindenhonnan.


Amikor én megyek oda más lányokhoz:

- Most kezdtem az egyetemet, a normálisabb embereknek vagy van már kapcsolatuk, így csak baráti kapcsolatot sikerült velük csak kialakítanom, vagy pedig elutasítanak mondvacsinált okokkal.

- Össze-vissza beszélnek, mindent bemesélnek magukról, majd a vègén kiderül, hogy fele sem igaz történetekkel próbáltak etetni.


Amúgy meg egyáltalán nem vagyok nyomulós és az elvárásaim is nagyon nagyon alapok (mint pl: ne legyen egy ősbunkó, legyen tanult, nagyjából hasonló érdeklődéseink legyenek, ne legyen az a nagydumás de nagyon nagyon halkaszavú se, mindig mondja el őszintén hogy mit gondol stb)


2016. dec. 14. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetekbe kerülök mindig . Semmit sem csinálsz rosszul ...

Rám is már olyanok próbáltak rámmászni hogy már már mással felszarvazta magát és kiderült hogy gyereket akart - és apát aki eltartsa... Csak az ilyenek találnak meg - de az ilyeneket jobb melegebb éghajlatra küldeni .

Amikor meg én kezdeményeznék maximum a barátságomat akarják mert tök jófejnek mondanak - de mérnöki egyetemen meg megint nem könnyű egyáltalán CSAJ-t találni .

27/F/Miskolc

2016. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert manapság kb kihalt az udvarlás. Nálam a fiúkkal az a helyzet, hogy általában már a netes beszélgetésnél megkérdik, hogy járunk-e? Te semmit nem csinálsz rosszul, hanem az emberek többsége fél bevállalni önmagát.

18/L

2016. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!