Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elmondom az okát, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom az okát, hogy miért voltam nyomulós, helyre tudom-e hozni?

Figyelt kérdés
huszonévesek vagunk, egy ket honapja osszejottunk komolyabban de nm egy varosban lakunk. Egesz jol indult, naponta chatt, de mostanaban nem tudtunk talalkozni kulonbozo okok miatt. Sajnos kiderult elsore trhes lettem tole, most ne kerdezzetek hogy.. ezt szemelyesen akartam neki elmondani, de amiota tudom biztosra meg nem talalkoztunk. Viszont en a tuneeteknek koszonhetoen sokkal erzekenyebb voltam, szomorubb, hangulatingadozos es probaltam mindent elkovetni, hogy talalkozzunk, meg hogy komolyan akarok vele lenni. Es most ott allunk hogy a nyomulasommal egesz eljesztettem,beszelgetunk, de nem olyan mint az elejen. Felek, nem akarom elvsziteni, mivel meg friss kapcsolat a babat nem tartottam meg...de nem tudom, hogyan fogja kezelni ha elmondom mi miert tortent?
2016. dec. 22. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

most már mondd el neki, nem veszthetsz semmit

úgy gondolom, ha a nyomulás elijeszti, egy gyerek még jobban

mennyi idősek vagytok és meg akarod tartani a babát?

2016. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nézzük: nem védekeztetek, terhes lettél, a tudta nélkül elvetetted, és most ki akarod magyarázni neki, hogy csak azért voltál nyomulós, mert terhesen meghül.yítettek a hormonok...


Két lehetőség van:

1: egy szavadat nem fogja elhinni, és azt hiszi, hogy csak behazudod, hogy terhes voltál.

2: elküld a halál fa.szára, amiért ilyen horderejű dologról nem szóltál, és a háta mögött, a tudta nélkül intézkedtél. Akkor mi van, ha neki az abortusz nem csak annyi, hogy kikapartattál egy sejtcsomót, hanem úgy áll hozzád, hogy megölted a gyerekét?!


Én a helyedben ezt az egészet hagynám a búsba, ez már úgy el van rontva, ahogyan csak lehetséges. Lehet, hogy vannak még csodák, ő fog jelentkezni, és sikerül is találkozni, de hogy én a helyedben már többé nem keresném, az egészen biztos.

2016. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy o is vallalta volna a gyereket, nem lehet most egy ilyenbe bele menni, s ha egy ev utan nem udunk kijonni, akkor elvalunk? meg ha ugy alakul tud gyermekunk lenni....De hogy kellett volna ezt kozoljem, facebookon?
2016. dec. 22. 13:16
 4/7 A kérdező kommentje:
es vigyaztunk, de nem elegge, es ettol felek meg, hogy a ferfiak mindig azt veszik, hogy vigyaztak es meg a vegen azt gondolja mastol volt
2016. dec. 22. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy vigyáztunk?!

Vagyis a pasi lefektetett védekezés nélkül, és belementél, és majdnem sikerült időben kihúznia. Aztán teherbe is estél, és annyira nem volt idő, hogy ezt közölni tudd vele, mert elzárkózott előled. És most még te futsz utána?


Nem akarlak elkeseríteni, de neki semmi mást nem jelentettél, mint egy jó numerát gumi nélkül, mert azóta szemmel láthatóan nem is érdekled. Már megkapta, amit akart.


Neked meg megvolt a lecke, hogy legközelebb a "majd vigyázok" azt jelenti, hogy óvatosan nyitod ki a gumi csomagolását, nehogy kilyukadjon!

2016. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem zarkozot el, mert beszelunk, es meg talalkoztunk is, csak amiota tudom, azota nem sikerult talalkozzunk
2016. dec. 22. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy: "azért nyomultam, mert egy nagyon fontos dolgot kellett volna megbeszélnünk, de most már nem érdekes, eldöntöttem egyedül, és most már békén hagylak. Viszlát."

...és tényleg hagyd békén.

2016. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!