Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha hiányzik és a sírás kap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiányzik és a sírás kap el, ha rágondolok, akkor szeretem őt?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen szerelemre gondolok, hanem akár csak baráti szeretetre is, bár akivel kapcsolatban kérdem, úgy általánosságban.

Csak néhány hónapja ismerem, eléggé "fent is-lent is" kapcsolatunk volt, tetszeni tetszik nekem, ez nem kérdés, de már hetek óta nem találkoztunk (külföldre ment) és nagyon sokáig még nem is fogom őt látni.


Eleinte nagyon nem voltam róla jó véleménnyel, aztán kezdtem őt megismerni és kezdett szimpatikussá válni, és úgy tűnt, tetszem is neki (többen is mondták, hogy nem lehetett nem észrevenni ahogy rámnéz), ennek ellenére nem engedtem magamhoz közel (sajnos nem olyan ember vagyok, aki pár hetes ismeretség után képes megbízni egy emberben), ezzel valószínűleg megsértettem őt. Volt egy időszak, amikor teljesen átnézett rajtam, amire akkor haraggal válaszoltam (szintén sajnos). Mielőtt elutazott volna, az azelőtti héten úgy tűnt, elsimultak a nézeteltéréseink és normálisan tudtunk egymással beszélgetni.

Nem tudtam egyébként, hogy el fog menni, illetve azt hittem, hogy csak az ünnepekre, így váratlanul ért a dolog.


Bocsi a rizsáért, a lényeg, hogy mióta elment, nagyon hiányzik és néha tényleg elérzékenyülök, volt már, hogy sírtam is. Bűntudatom van, amiért akkor elszúrtam a dolgot, azonban nem tudom, ezért sírok-e, vagy tényleg azért mert szerelmes lettem belé.


Tudom, hogy a saját érzelmeimet senki se ismeri, csak én, de abban reménykedek, hogy más esetleg tapasztaltabb szerelem terén... :)


22/L



2016. dec. 22. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Sírni csak erős emberek tudnak.
2016. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem akart tőled vmit de kérdés hogy csak megakart fektetni vagy komoly kapcsolatot!Pàrhetes ismertség utàn még jó hogy nem feküdtél volna az àgyàba !Az is lehet hogy közbejött neki a melo amit irtal hogy külföldre ment és inkàbb nem is erőltette az ismerkedést sztem ő igy nem akart belemerülni csak nem akart megbàntani!
2016. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy az lehet, hogy mindketten komolyabbat akartatok kihozni ebből, csak elsutáskodtátok vagy csak gerincre akart fektetni, de mivel nem hagytad, berágott. Vagy az adu ász, hogy csak meg akart kapni, de időközben rájött, hogy többet szeretne, viszont külföld közbeszólt... Válassz! :)
2016. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem írj rà fb-on vagy ha telo szàmot cseréltetek írj neki sms-t hogy te ilyen tipusú nő vagy és nem haragszol rà csak neked idő kell stb !Ha ő is hasonlóan érez akkor sztem majd idővel keresni fog !
2016. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a hasznos válaszokat és tanácsokat. Sajnos nem vagyok olyan bátor hogy ráírjak a neten, a telefonszáma meg nincs meg.

Kezdetben én is azt hittem, hogy olyan típusú ember és csak arra kellenék neki, de idővel rájöttem, hogy rosszul ítéltem őt meg. Ráadásul egy közös barátunk nagyon régóta ismeri őt és általa elég sok mindent megtudtam róla.


Egy valamit azért nem írtatok le, amire még kíváncsi vagyok: hiányozhat-e egy ember, aki iránt nem érzünk szeretetet? :)

2016. dec. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!