Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú de amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de amikor mindig rágondolok elkezdek sírni ez miért van?

Figyelt kérdés
A sztori az hogy ma délelőtt volt a zenesuli évzárója és a nekem tetszett fiú ott volt azzal a lánnyal akit azt mondta a barátom hogy tetszenek egymásnak. De én ezzel nem foglalkoztam mert szerintem 60% az esélye hogy tetszenek egymásnak(na de ez nem lényeges). Megvolt az évzáró és hazamentem. Amikor rágondoltam elkezdtem sírni nem tudom hogy miért. És ez van egész álldott nap.

2016. jún. 11. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Féltékeny vagy, meg valószínűleg autista hogyha ezt másoknak kell megmondják neked.
2016. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyi az esélye, hogy az 5-ös lottót megnyerem?? MErt látom jó a tippmixed :D
2016. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andicika ***** válasza:
Nem teljesen értem a sztorit, viszont vagy féltékeny vagy (ha együtt van a csaj s a kiszemelted) a csajra, vagy csak kell melléd valaki és hiányérzeted van. Nézz egy romantikus filmet, sírd ki magad és jobb lesz :) Én ezt szoktam csinálni :)
2016. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de amikor láttam őket hogy együtt vannak akkor nem szomorodtam el.
2016. jún. 11. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet akkor nem esett rosszul de amúgy tudat alatt fáj hogy nem veled volt és ezért sírsz. Ronantikus sírós film tuti segít valamit :)
2016. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen segített a síros romantikus film.😆😊
2016. jún. 11. 21:28
 7/7 anonim válasza:
Azert sirsz mert a srac ronda
2016. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!