Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy becsuktátok a szemeteket és a szeretett nő arca elétek varázsolódott, képzeletben csókolóztatok vele? Avagy csak én vagyok ennyire génhibás férfi?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem génhiba, ezt szerelemnek hívják. :)
2016. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ez szerelem.
2016. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerelem, de sajnos olyan iránt, aki nem biztos, hogy tudja viszonozni. Tudom, nem jó ilyet karácsonykor olvasni, viszont annyira szép utat jártam be vele ma a képzeletemben, hogy sokkal jobban vagyok.
2016. dec. 24. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem biztos a viszonzás? elhívtad már valahova?:)
2016. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem hívtam el sehová. Sajnos abból lehet érezni, amikor megkérdezték tőle, mi a helyzet a férfiakkal, azt válaszolta, hogy még nem találta meg az igazit, valamint szerintem túl gyorsan befejezi velem a beszélgetést.
2016. dec. 25. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább tudja mit érzel?
2016. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam úgy ránézni, bevetni valami csábító pillantást, de nem tudom, ebből érzett-e valamit.

Valahogy közölnöm kéne, de erre a munkahely alkalmatlan.

2016. dec. 25. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!