Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 8. -os vagyok, és van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8. -os vagyok, és van egy fiú aki nagyon tetszik. Kiderült, hogy én is neki, de a suliba nem csinál semmit, meg sehol. :c de én nem vagyok az a nyomulós fajta. Mit tegyek? :$

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nézzétek egymást továbbra is...
2013. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallod nem azért kérdeztem hogy csesztess... Most szerinted menjek oda hozzá, hogy: Hé, nem járunk? Vagymi..?!:c de ha te ettől jobban vagy cikizz csak...:c
2013. márc. 12. 22:27
 3/5 anonim válasza:
Jezusom..hat igen, az ertelmi szinted meglatszik...
2013. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát tegyél apró lépéseket, menj neki a folyosón vagy kérj tőle zsepit vagy akármi
2013. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért próbálkozz mosolygás szemezés,menj oda dumálni.hova jársz am?
2013. márc. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!