Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan sráccal, akibe nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy srác, aki teljesen normális, sokat beszéltek, jól érzitek magatok vele, külsőre is tetszik, de nem vagytok belé szerelmesek (valószínű, hogy nem is lesztek, mert már évek óta ismeritek).


Össze akar jönni veletek, ti mit tennétek?

(Nincs más a láthatáron, nem vagytok senkibe szerelmesek)


2016. dec. 24. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy esélyt adhatsz neki, ha amúgy nem undorodsz tőle. Olyan nincs, hogy tudod, hogy nem szeretsz bele. Ha mégis van, azonnal válts pályát, és kezdj jóslásba, hülyére fogod keresni magad.
2016. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2016. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja. Márcsak a szex miatt is. Legalább nem fog fájni annyira,ha megcsal.
2016. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy esélyt. Nekem a kölcsönös szerelem sosem jött össze. Még ma is szűz lennék, ha nem egy "csak barát"-tal jövök össze.
2016. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális, ha a párod egyben a legjobb barátod is. Mindannyian mások vagyunk. Ha neked az kell, hogy együtt legyél valakivel, hogy közben lángoló szerelmet érezz, akkor neked az a jó és így érdemes ismerkedned.


28F

2016. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a szerelem nem rögtön, hanem csak idővel alakul ki, szelíden. Velem legalábbis már volt ilyen.
2016. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ha évek óta ismered, akkor nem is tudom, necces... Szerintem legkevesebb pár hónap ismeretség után érzi az ember hogy vonzódik e a másikhoz vagy sem.

Bár te csak a szerelmet írod. Mi a helyzet a vonzalommal? Én akihez vonzódtam eddig, és összejöttünk, abba legtöbb esetben bele is szerettem...

2016. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez a szerelem. Egy valódi, őszinte szerelmnél igazán a másik lelkét, belsőjét szeretjük meg, abba leszünk szerelmesek. Senki sem tökéletes, külsőre mindenkinél van szebb, jobb, csúnyább, másabb, okosabb, vagy lükébb, de olyan (belső)értékü mint ő, nincs. 43F
2016. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha még kevés kapcsolatod volt akkor érdemes próbálkozni szerintem. De tényleg csak ha nem undorodsz, ahogy fentebb írák (mert ha igen, akkor tényleg inkább hagyd!) Aztán az is megeshet, hogy tényleg nagyon jó páros lesztek.

Amúgy nem mindenkinek jön össze a kölcsönös szerelem, vagy nem sokszor az élete során.

2016. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, nem tudom.

Már benne írtad, hogy normalis ami engem alapból nem vonz, inkább a különc,rejtélyes személyiségű emberek.

2016. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!