Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan pasival, aki (még) kapcsolatban él? Tegyük fel, hogy nagyon szerelmesek vagytok. Hm?

Figyelt kérdés
Vagy inkább lemondanátok a saját boldogságotokról csak hogy ne zavarjatok bele a dolgokba?
2009. ápr. 16. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem kezdenék olyan paival aki kapcsolatban van 1 másikkal. Abba nekem mi lenne a jó? Én lennék a 3. személy akit néha elővesz pár órára, de amúgy meg mindenhol a másikkal jelenne meg... áhhh.. gáz!
2009. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hiidd el nem jó.Én tapasztalatból beszélek!
2009. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Függ a másik kapcsolat milyenségétől. Amikor a barátom és én összejöttünk, még járt a barátnőjével (kb. még egy napig), na de az a járás inkább valami nevetséges bohózat volt, hetente egyszer találkoztak, semmit nem tudtak egymásról, néha benyögték a másiknak, hogy "hiányzol", szar kapcsolat volt. Az utolsó hónapban már egyáltalán nem is látták egymást... A csaj sem hullajtott könnyeket a szakítás miatt. Én is undorítónak tartom, ha egy harmadik beleavatkozik egy pár életébe, de ez tényleg speciális helyzet volt.
2009. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20:40-es vagyok, hozzáfűzném még, hogy a másik lánnyal két hónapig jártak, és sosem szerette, legfeljebb aranyosnak tartotta... mi egy éve vagyunk együtt. Tehát megérte "undorítóan viselkednem".
2009. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapjában véve én is ellene vagyok a dolognak, azonban velem megesett. Tudtam, hogy van barátnője, de már az első találkozásunkkor is olyan furcsa érzésem volt, annyira tetszett, egyszerűen hihetetlen volt, még soha nem éreztem ilyet sem azelőtt, sem azóta. (Mint utóbb kiderült ő is így érzett.) Utána egy kis félreértésen nagyot balhéztunk, nem is találkoztunk egy hónapig, de majd' belehülyültem. Aztán összefutottunk és a találkozás megint csókba fulladt. Utána szakított a barátnőjével (akivel egyébként nagyon rossz volt a kapcsolata) és azóta már több mint másfél éve együtt vagyunk. :)
2009. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szijja :)

Én se vagyok annak hive h 3. legyek a kapcsolatban.

Sztem te se lennél ebben a helyzetben.Várd meg amig szakit a srác a bnöjével,mert ha téged szeret ugyis megteszi.De ha mégsem kellesz neki igazán,nála mindig csak 2. lesze. ( ne tul sokat várj a srácra mer elpazarlod az idödet)

Remélem segitettem puszo szija

2009. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha! Most őszintén... Te lennél pótkerék egy másik embernek akink párja van?
2009. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd egy éve történt velem hasonló.Egy munkahelyen voltunk,ő kapcsolatban volt,de nem voltak vmi jóban, a csaj messze is lakott,halálra volt ítélve a kapcsolatuk.Jöttem én,megtetszettünk egymásnak,csak hát tessék itt az érettlenség szép példája,nem merte nekem megmondani,pedig absz nem ilyen félős.Bnőmnek mondta,h naon tetszem neki, elvinne vhová, és otthagyná a bnőjét ha nekem is bejön csak hát ne mondják meg h van ő,mert akkor nem mek el vele sehová.Én tudtam,h van párja,úgyhogy nem feleltem semmit bnőmnek,kértem is h ne mondjon neki semmit,mert én nem akartam szamár lenni a ló helyett.Meg is lett az eredménye,esélyt sem adott nekünk,pár nap múlva jött fel hozzá a lány,itt maradt 2 hétre(én meg addig melóztam a srác helyett...grrr),aztán rá 1 hónapra összeköltöztek.Azóta is együtt vannak,én közben eljöttem a munkahelyről(nem miatta), ő segített(ez hosszú),de ennyi,írtam neki smst,de még nem is olyat amire nem válaszolhatott volna pffff,de am bejárok hozzájuk,nem vunk rosszban csak fura volt a szitu,én örülök,h nem mentem bele ebbe a kapcsiba,pedig tom h szeretett volna nagyon,de ez van.Nekem néha még most is eszembe jut,fura,pedig nem is ismertük egymást szinte,de mintha mégis már 100 éve.Fura:D
2009. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok kommentet!hasznosak voltak! :)
2009. ápr. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!