Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de nem tudok/akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem tudok/akarok neki irni karácsonyra. Helyes amit teszek?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve,h ismerjük egymást Én szerelmes vagyok belé, ö... már nem tudom,h egyáltalán szeret e.

Mindvégig úgy éreztem,h részéröl inkább barátság extrákkal, bár lehet szeretett a maga módján. Az utóbbi idöben (kb. 2 hónapja) szinte csak én kerestem. A közönye nekem annyira fájdalmas volt,h próbálok eltávolodni. Ö tuti nem fog nekem irni, h "boldog karácsonyt". Lelkifurdalásomnak kellene lennie ha én se irok? Komolyan belefáradtam és sza...ul esik,h magától nem keres, még ezen az ünnepen se képes megkeresni.

Köszönöm szépen a véleményeket!


2016. dec. 24. 21:40
 1/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
61%
Helyes. Ha ennyi ideig játszott veled, akkor kár erőlködni.
2016. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
egyszer megpróbálja az ember, ha utána is leszrják a fejét, akkor nem kell erőltetni, hagyni kell az egészet, fel kell adni, nem nyomhatod az egész életedben ezt.
2016. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen hagyd ott és válassz közülünk egyet! ha már a szeretet ünnepe van :) átjössz borozni? ;)
2016. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést
2016. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a jo alkalom arra, hogy megtanuld, hogy nem degradaljuk le magunkat egy jarkalo es beszelo lyukka/farokka, mert akkor ugyis fognak kezelni - mint a tapasztalatod is mutatja. Ideje meltosagot noveszteni vagy legalabbis egy minimum tartast.
2016. dec. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ. Valójábn nem ledegradálni akartam magam, csak öszintén tudok szeretni. Ha valamit szeretnék, és tényleg szeretem a másikat, akkor nincs másnak értelme, csak megtenni mindent.

De igazatok van, ezt le kell zárnom. Ill. már lezártam.

2016. dec. 25. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!