Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudnek poker stars-al...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudnek poker stars-al kapcsolatos cuccokat venni ajandekba a paromnak? Karacsonyra akarok vmi ezzel kapcsolatosat venni neki.

Figyelt kérdés
Peldaul poker stars*os feliratu polo, vagy sapka, vagy legyen az barmi, csak pokerrel kapcsolatos. Nagyon fontos lenne!
2010. nov. 19. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem mi köze ennek a szerelemhez és a szexhez de mindegy.Pokerstarsos cuccot szerintem csak a Pokerstarsról tudsz rendelni, de ahhoz meg pontokat kell gyűjtened ami nem olyan egyszerű.nézd meg az oldalukat.
2010. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

POkerstarsnak van shopja ahol meglehet rendelniaz ilyen dolgokat! csinálj egy accountot és meglehet ott nézni!!!

Vagy neten utánanézel mert szerintem lehet kapni különféle shopokban is!!!!VAgy nagyon utolsó megoldás jóállapotú használt!!!

2010. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pl innen

[link]

2010. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!