Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem kaptam karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam karácsonyra a barátomtól semmit?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk régóta együtt (1 hónapja), mondta, hogy náluk nem szokás karácsonykor az ajándékozás, ezért én se kaptam tőle semmit, de valami apróság azért jól esett volna. Nektek hogy esett volna?
2016. dec. 25. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem jól. Ez kb olyan, mint amikor egy szamurájkard beleáll a gerincedbe vagy levágják a fejed...
2016. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván nem jól. Aki nem gondol a másikra és legalább egy szál virágot,csokit nem vesz neki az bunkó.
2016. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Mit nem értesz azon, hogy bem szokás adni semmit? Az apróság is semmi. Mondtad volna neki akkor, amikor ezt mondta, hogy te szeretnél apróságot.
2016. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván nem esik az ilyen jól, sőt inkább rosszul esik, habár velem az már jó néhányszor előfordult, hogy aktuális barátnőmtől nem kaptam semmit, hogy ma már nem ütne annyira szíven...
2016. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Nekem sem vettek semmit, és? Viszont együtt díszítettük a fát, főzünk, sütünk együtt vagyunk és szeretjük egymást. Fúú, összedől a világ.
2016. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves is vagy? Ha nem tudod felfogni, hogy náluk nem szokás ez, akkor veled van a baj. Valószínűleg barátod is utálja a kapitalista mantrát. Megértem.
2016. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Össze ne dőljön a világ.
2016. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Mondhattad volna, hogy nálatok meg szokás.
2016. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
én alapból nem kértem semmit
2016. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem direkt azért közölte,hogy ne lepődj meg. Ha montad volna hogy te szeretnél kapni tőle bármi apróságot,bizonyára kapsz is.
2016. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!