Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért húzódik el ha hozzáérek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzódik el ha hozzáérek, de közben ő pedig folyamatosan a testi kontaktust keresi?

Figyelt kérdés
Van egy fiubaratom. A viselkedéséből azt érzem,hogy tetszem neki komolyabban. Nagyon gyakran hozzamér es keresi a testi kontaktust. Mégis ha én apróbb mozdulatot teszek felé(semmi nyomulás),például picit közelebb ülök hozzá akkor olyan mintha kiakadna és rosszul esne neki. Szerintetek ez mit jelent?
2016. dec. 25. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Szélsőséges zárkózottság, félelem mások közelségétől?
2016. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Zavarban van/zavarba jön szerintem olyankor,és nem rosszul esik neki szerintem,csak nem volt még senki aki olyan közel lett volna hozzá,és még új neki a helyzet. Nem tudja hogyan kezelje. Legalábbis magamból kiindulva,én ezért csinálok hasonlót...

De én például baromira örülök ennek,csak nem tudom hogyan kezeljem,mert nem volt még soha közel hozzám nő...

2016. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt barátnője, ráadásul 3 évig.
2016. dec. 25. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
nekem is volt nőm. oszt mégis ha túl közel ül mellém valaki, akkor zavarba jövök
2016. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos csak rendesnek akarta mutatni magát hogy kelljen neked.:D
2016. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Olyan, mintha kiakadna vagy zavarba jönne. De szerintem ha nem esne neki jól, akkor megmondaná, vagy eltolná a kezem, stb. Szóval folytatom, aztán majd lesz valami.
2016. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!