Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit gondoljak errol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondoljak errol az egeszrol?

Figyelt kérdés
Huszonevesek vagyunk es oktober ota egyutt, jol indult, a srac volt beindulva, napi beszelgetesek,jo szex. Csak sajnos nem egy varosban lakunk es nem mondhatom felvallalt komoly kapcsolatnak. Sajnos anyagi gondok miatt az utobbi harom hetben nem talalkoztunk, en meg bizonyos ok miatt, amit a fiu nem tud, teljesen beindultam, hisztiztem, nyomultam, most egy hete ki is mondtam, hogy komolyat akarok, de o meg nem vagyik arra. Nem is volt ezereve baratnoje. Megis ez a krizises het utan a valamelyik nap velem akart lenni. Viszont tortent olyan, hogy irt nekem ket baratja, az egyik fel akart szedni, de szemtelen volt, es fel is hivott, a szamom csak a pasitol lehet meg, de o tagadja es jot nevetett, gondolom ez teszt volt. A masik barat mar ugy irt ram, hogy tetszettem, de tudja hogy, h kivel vagyok es faggatozott. Meg utanna ketszer beszeltunk, es a pasirol, aki allitolag komolyra vagyik csak en nyomulok, most meg flortolt velem es allitja a pasimnak baratnoje van. Egy ket hete meg azt mondta a pasim, h nincs ideje mas lanyokra. H ez most megint teszt, h ne beszeljek a baratjaval, vagy en nem tudom, ket napja nem is jelentkezik, nem tudom mit gondoljak errol az egeszrol. Es ez a barat most lett szingli, es egyutt buliztak mikor ezt irta. Rettegek, le is zartam minden beszelgetest ezzel.
2016. dec. 26. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem a pasid, hanem egy faszi, aki uritolyukkent hasznal teged.
2016. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!