Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolják ez automatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ez automatikusan egyesek, hogyha mással (is) leszeretnék feküdni (csak szeretnék), akkor az már azt jelenti, hogy nem szeretem a párom?

Figyelt kérdés
Miért gondolják egyesek, hogy ez a kettő kéz a kézben jár? Ez nem ilyen pofon egyszerű, szerintem.
2016. júl. 30. 19:35
1 2
 1/12 Blade Bone ***** válasza:
80%
Ha szarba nyúlsz, büdös lesz a kezed, nem? De ha nem is nyúlsz bele, a szagát érzed. :D
2016. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Miért, már mindenkivel találkoztál, h ezt így kijelented, h mindenki ezt gondolja?! :-D

Amúgy azért, mert mindenki magából indul ki. Én Pl olyan vagyok, h ha van párom akit szeretek, akkor nemhogy lefeküdni nem szeretnék mással, de kb ránézni sem szoktam senki másra olyankor. Nekem olyankor csak Ő létezik, minden gondolatom körülötte forog, és mindent csak vele szeretnék csinálni. Szóval én ezért gondolom azt, h aki mással is le akar feküdni, az nem szereti a párját. De magamból indulok ki.

2016. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Ezen én is kiakadtam. Alapvetően én is úgy vagyok, ha van barátnőm akkor nem tudnám megcsalni mert a lelkiismeret kinyírna utána. Viszont attól függetlenül a kíváncsiság még megmarad, hogy milyen lehet mással. Van olyan szintű kapcsolat, ahol a szexet és a szerelem/szeretet részt külön tudják választani. Nem egy olyan párral beszéltem (szingliként) akik már évek óta együtt vannak és harmadikat keresnek szexuális játékokhoz. Szerintem e kettő különválasztható, de megfelelően fejlett érzelmi és értelmi intelligencia és egy olyan pár aki hasonlóan gondolkodik, emellett pedig valóban szereti a párját. Szerintem a szeretet nem feltétlenül azon múlik, hogy a farkamat hova rakom. Az egyik egy lelki, szellemi dolog a másik meg csak dugás.. ösztön, fizika. Hülyeség a kettőt összemosni.

Sőt, abban is hiszek, hogy egyszerre több embert is lehet ugyanúgy szeretni... de e már egy másik témakör.

2016. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Látom te is műanyag merevítőt hordasz gerinc helyett
2016. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű: mert ha valakit megcsalás, az neki rettentően fáj, megalázó, van aki sose tud innentől bízni a másik nemben, olyan traumaként éli meg. Ráadásul 99%, hogy ha kiderül, akkor szakítás lesz.


Ha valakit szeretsz, annak nem okozol ekkora fájdalmat.

Ha valakit szeretsz, nem kockáztatod egy kis szexért, hogy elveszítsd.


Empátia, lelkiismeret, odafigyelni a másikra...mond valamit?

2016. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kérdező, a kérdésed fordítva sem gond? pl ha a párod kufircol mással helyetted. Nem vennéd megcsalásnak???
2016. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Idézem: "CSAK SZERETNÉK"! Még jó, hogy odaírtam...
2016. júl. 30. 20:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, ha valakit igazán szeretsz, akkor csak őt akarod, őt kívánod és még csak eszedbe sem jutna a mással való szex gondolata.. A megcsalás iszonyatosan fájdalmas a megcsalt félnek, ráadásul egy undorító, gerinctelen dolog. Ha szereted a másikat eszedbe sem jut ekkora fájdalmat okozni neki.
2016. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hol olvastok ti megcsalást a kérdésben? Mi van akkor ha mindkét fél tud róla?
2016. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A párom nem tudja. Kibukna, féltékeny típus... Különben mirő kellene egyáltán tudnia? Hogy mással is lefeküdnék? Nem lefeküdtem, csak lefeküdnék. Óriási különbség.
2016. júl. 30. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!