Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy Orosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy Orosz vadász pilóta tanoncba (millitary Krasnodar). Hogy a francba felejtsem el?

Figyelt kérdés
Az Instagramon ismertem meg valójában ö irt rám és igy elkezdtünk beszélgetni(ez idén májusban volt).Kedves volt,mindent megbeszéltünk jol kijötün.de soha nem gondoltam rá úgy mint egy vonzo pasira mert fiatalab töllem 3ével.sose vonzotak a fiatalabak.de anyira éreten gondolkodot.de még ir se tudtam(éreztem) hogy tetszik.aztán 1hónap beszélgetés után irt hogy enek nincs értelme mesze vagyok és letiltot.(2hétre rá utaztam Moszkvába) de nem tudtam elérni szolni neki sehogy:( akkor kezdtem érezni hogy én megkedveltem Denis Aleksandrovics Shkrilovt...és azota is minden nap ra gondolok álandoan és sürün álmodom rola :( hogy felejthetném el?

2016. dec. 27. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
De buta, pedig céges járművel csak egy-két óra az ingázás. :) èn is jártam már így, pedig itt "csak" 74 km-ről volt szó. És bizony én is megszűntett a kommunikációt, mert ő nem látta értelmét, és bizony megbántam. Néha jó lenne beszélgetni vele egy kicsit.
2016. dec. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krukutyán Levente ***** válasza:

Kösd le magad valamivel és fejbe zárd le a dolgot.


Legalább rájöttél végre, hogy nem számít ha fiatalabb egy srác...

(Plusz amint elérhetetlen lett máris kellet...)

2016. dec. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
En ugy oldottam meg, amikor hasonlo helyzetben voltam, hogy sokszor kimentem az erdobe megfigyelni az erdo allatait es egyeb ezoterikus lenyeit (mint peldaul a kukacot es a kismalckat). Tovabba csigakat szedtem, hazavittem oket, es amelyikbol vegul nem ettem, azt felneveltem es tartottam veluk az utan is a kpcsoltot, hogy csaladot alapitottak egy kozeli csigafarmon. Hidd el, mindez igen sokat segitett, ezt tudom javasolni
2016. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a szinten kezdtem úgy érezni, hogy le kell álni a halucinogén cuccokkal.
2016. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!