Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha pilóta szeretnék lenni...

Ha pilóta szeretnék lenni (nem vadász pilóta) akkor milyen követeléseknek kellek megfelelni?

Figyelt kérdés

#hajó #pilkóta
2014. máj. 15. 23:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Utasszállítóra gondoltam, válaszotokat előre is köszi.
2014. máj. 15. 23:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Fizetni kell, nem is keveset. En ugy tudom, hogy tobb millioba kerul a kepzes. Elsonek csak kis gepre, majd egyre nagyobbra kell jogsit szerezni.
2014. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam, de azért köszönöm!
2014. máj. 16. 09:23
 4/5 anonim válasza:
Helló! Én is pilóta szeretnék lenni engem is sokat foglalkoztat ez a kérdés (annyiban szerencsém van, hogy osztrák állampolgár vagyok és ha jól tudom ott késöbb vonják le a fizetésedböl a képzés összegét persze ha kapsz munkát). Ha minden igaz nem kell mindenféle kisgépre engedélyt szerezni amihez a PPLa engedély kell (PrivatePilotLicenseAeroplane) csak azzal kezdesz tanulni. Utasszállítóhoz meg az ATPL (AirlineTransportPilotLicense) kell. Visszatérve a kérdésedhez (erröl nem találtam sokmindent), de gondolom kell hozzá matek földraj fizika talán meg persze kell, hogy érdekeljenek a müszaki dolgok. Abban már 100%-ig biztos vagyok, hogy sok országban már érettségi után is ellehet kezdeni a képzést, de elöny ha van valamilyen diplomád müszaki dolgokkal kapcsolatban és így az ember huszonévesen már a pilótafülkében ül. Remélem segítettem :D
2014. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd be a google-ba hogy "pilóta szeretnék lenni" és nézd meg, mit ad ki :)
2014. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!