Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiara0213 kérdése:

Mit tegyek ha úgy érzem hiányzik az exem? Segiitség!

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve nem vagyunk együtt, és ő volt életem szerelme. Ő volt az akki miatt sok mindent megtettem volna.. Viszont a kapcsolatunk kezdett megromlani amikor ő elkezdett munka miatt különféle országokba utazgatni, amibpl nekem nagyon elegem lett. Igy megismerkedtem a mostani párommal akivel azota van egy kozos kislányunk, és elvett feleségul. Probáltam kerulni az exemet, mert bevallom féltem az érzésemitől. Amihez a férjem ráseytett, mert soha nem tud velem szépen beszélni miota hazasok vagyunk, nem dicsér meg soha, és sokszor emg is vert már. A szeretkezés közben érzem csak hogy szeret. A héten akaratlanul is oszze futottam a volt barátommal, aki azt mondta még mindig szeret, és ő tényleg szeretett soha nem mondott semmi rosszat nekem csak bizonytalan voltam, mert van köztunk egy kis korkulombség, ő a tenyerén hordozott...... És miotaa találkoztunk egyre Jobban látom a hibákat a mostani kapcsolatunkban....SEGÍÍTSÉÉG...

2016. dec. 30. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. már rég le kellett volna zárnod a múltat, ami az exedhez köt

2. ha az első pontban leírtakat megtetted volna, akkor most csak azzal kéne elfoglalva lenned, hogy a férjed üt téged

3. miért vagy olyan emberrel, aki megver téged?

megérdemled, ha vele maradsz!

4. a férjeddel nincs szeretkezés, mert akkor szeretne, de ő csak d..g téged. az a férfi, aki megüti a párját, az nem szereti!!!

5. a gyereketek csodás példát lát, hogy az apja néha megveri az anyját! továbbá, ha még együtt maradtok, egy degeneratív gyerek lesz, mert nem tudtok neki HITELES BOLDOG SZERETETTELJES mintát mutatni neki!!


Mit tegyél? Válj el, hisz a jelenlegi kapcsolatod már úgysem ér semmit!

Ha meg az exed után vágyódsz, akkor legyél vele, ennyi!

2016. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne maradj olyan emberrel, aki ver, akár van másik férfi a láthatáron, akár nincs. Most nem mondom, hogy próbáljátok rendbe hozni, mert egy ilyen ember nem fog alapjaiban megváltozni. Ha lezártad a jelenlegi kapcsolatod, akkor lehet gondolkozni a továbbiakon.
2016. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gyermekem még csak 10 hónapos igy ő semmit sem tud a dologrolmellesleg meg ez nem olyan egszeru sanos olyan családbol származom ahol elég sok tesvérem van nem lenne hova mennem a lányommal....
2016. dec. 30. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el hogy megoldást keresel a problémára v problémát a megoldásra. Te összejönnél még az exeddel, ha ő is veled akkor oldjátok meg , és hagyd a francba ezt a "lelki szegényt " .
2016. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hat a nagy szerelemre örökre emlékezni fogsz..az az a bizonyos szerelem amit senki se felejt el...a ferjedtol én azzonal elvalnek mert ha most ut akkor kesobb mi lesz?Nem hiszem h egy olyan apa kene a lanyodnak aki veri vagy verni fogja..ha meg most rajottel h nem is szereted a ferjedet akkor én a helyedben elhagynam..Ha az exed meg érez irántad valamit es te is igy erzed h igen nektek ezt folytatni kellene akkor..viszont visszakene menned hozza..de szerintem te ezt a kapcsolatot lezartad vele.De az biztos h a lqnyod
2016. dec. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érdekében jobb apa kellene neki!
2016. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!