Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy változik meg a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változik meg a férfi viselkedése, ha egy barát iránt már többet érez?

Figyelt kérdés
Hogy kezd el viselkedni a pasi, hogy egy csaj iránt, aki korábban csak barát volt, többet kezd érezni? Észrevehető valahogy?

2016. dec. 31. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

én az egyik legjobb csaj ismerősömmel akitől mi tagadás akartam is valamit, úgy mutattam ki, hogy megérintettem egyre többször. Vállát, derekát, popsiját, combját...

Jobban nem közeledtem mert nem vette a lapot, simán belefért neki, s beláttam végül, hogy többet ér a barátság :)

2016. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én lazán elmondanám neki, hogy mit gondol arról, ha más mederbe terelnénk a barátságunkat, de persze embere válogatja.
2016. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most férfi vagy pasi?
2016. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes az 1-es válaszoló válasza.

Történt ugyanis, hogy egy férfi barátom, aki milliószor elmondta már nekem, hogy semmit nem akar tőlem és közöttünk soha nem lesz semmi, egyre többször kezdett megérinteni. Együtt dolgoztunk, és folyton hozzám ért - vállam, karom (de comb és egyéb nem volt). Én is arra gondoltam, hogy na most talán eljött az én időm, de tévedtem. Továbbra sem akar tőlem semmit - pár napja nálam volt, akkor még csak hozzám sem ért. Én pedig már nem tudom jobban kifejezni neki, hogy szeretnék többet.

Szóval az érintés számának látványos növekedése nem eredményez ilyet.

Az ilyenek miatt hiszek egyre inkább abban, hogy jelek küldözgetése helyett inkább finoman rá kell kérdezni.

2016. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!