Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy rögtön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy rögtön a búcsúzás után hiányzott és bántátok, hogy nem tettétek?

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó,aki egyszer már utalt arra ,hogy esetleg többet szeretne tőlem. A legutóbbi találkozásunkkor lett volna alkalmam mondjuk rádőlni a vállára amikor a hátam mögött volt a keze az ülésen,de én nem tettem ,mert ú mit szólna stb.,de most már bánom és hiányzik. Volt már nektek ilyen. Ti szoktatok lányként pl. kézfogást vagy ölelést kezdeményezni és milyen szituációban ?

19-lány



2016. júl. 24. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

A mai csajok döntő többségénél szerencsére már nem kell a felesleges köröket lefutni.


Volt rá példa, hogy 20 évesen nyaralni elhívtam egy olyan lányt, akit alig ismertem. Láttam kikkel mozog, milyen a stílusa.

Mondanom sem kell, hogy nem kellett sokat kérlelni, habár volt barátja, de azt nem hozta :)

Első nap végigjártuk a várost, ebédeltünk, moziztunk, sokat foglalkoztam vele, tekintettel voltam minden kérésére. Nem mondtam semmire, hogy nem... de ő sem.

2016. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%
a kerdezo kb 15 eves szinten rekedt
2016. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!