Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az én hibám lenne, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám lenne, hogy nem szeret már?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapig jártunk.Az első 4.hónapban még nem laktunk együtt és nagyon passzolt minden,gyakorlatilag nála töltöttem az egész nyarat,voltunk nyaralni,bulizni,kirándulni és ő volt nekem az első,és én neki meg az első aki a legszebb dolgokat hozta ki belőle.

5 hónap után összeköltöztünk abban a városban ahova egyetemre kellett menjek ezért jött velem mert nem akart távol lenni.

Ott kezdődtek a gondok,csak mi voltunk egymásnak abban a városban,nem ismertünk senkit és az idő elteltével nagyon kezdtem ragaszkodni,effektív végig együtt voltunk,kivéve mikor nekem órám volt vagy ritkán kimentem a szaktársakkal.

Neki nem tetszett a város,egyedül az ,hogy én ott vagyok.De sokszor veszekedtünk ezek miatt ,hogy neki nem volt kezdve dolgokhoz pl.szex(ami mondta ,hogy nem az én hibám volt csak utolsó hónapban nem érzett már vonzalmat mikor az érzelmekben is bizonytalan lett) meg kijárni a városba a rossz közérzete miatt,de megesküdött ,hogy szeret nagyon ami érződött is.

Pár napja szakítás előtt sokat veszekedtünk mert hazajöttünk az ünnepekre de nem hívott engem sehova ha kiment a barátokkal s lemondott programokat.Rengeteget veszekedtünk és mikor már sok lett elmondta ,hogy próbáljuk meg megoldani mert butaság a szakítás mert szeret.

Rá 2 napra reggel eljött hozzám s még kicsit ittasan bevallotta ,hogy kétségei vannak s már nem látja a közös jövőnket de velem akar lenni de csak már mint barát mert nem szerelmes.

Nem volt képes szakítani ezért én tettem meg mert arra kért ,hogy engedjem el,de sírt s mikor szakítottunk odaszorított magához és zokogott.Az mondta ha újra megtudna szeretni akkor újra kezdhetjük de neki ez most nem megy,viszont én vagyok neki az első és azt szeretné ha örökre megmaradnánk egymás mellett ha nem is egy pár ként.

Ennek már 5 napja,kivagyok teljesen mert azt érzem én rontottam el valamit,azt tudom ,hogy mindketten elvesztettük önmagunkat és korai volt összeköltözni,viszont még együtt kell laknunk 5 hónapig.

Tegnap azt mondta nem hiányzom neki mint pár csak mint ember de ,hogy időt kér mert még nem dolgozta fel.

Mit tudnék tenni?5 napon belül vissza kell mennünk abba a városba és fogalmam sincs ,hogy álljak hozzá és ,hogy egyáltalán van-e még remény..

Tudom,hogy én voltam neki eddig a legnagyobb szerelme s leghosszabb kapcsolata és a legjobb dolog az életében azért nem tudom elhinni,hogy ez végleges.szerintetek? 20L



2017. jan. 3. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Első szerelem, hirtelen hatalmas lángok, sülve-főve együtt, aztán egyszercsak elmúlik a tűz, és kiderül hogy mégsem illetek össze, hogy ez tényleg csak egy nagy fellángolás volt, ami talán csak annak köszönhető, hogy első nagy szerelem... Sajnos van ilyen.

Vagy az hogy túlságosan is "összenőttetek", és ezzel gyakorlatilag megfojtottátok egymást (azért a sok veszekedés is), vagy pedig nem illetek össze, tényleg csak fellángolás volt. Legjobb lenne most még kicsit külön lennetek, hogy alaposan átgondoljátok ezt, de gondolom ez a közös albi(?) miatt nem megoldható. Ha együtt maradtok, ne legyetek ennyire egymás nyakán, attól hogy két ember szereti egymást, még kell szabadságot hagyni a másiknak.

Ha viszont ő továbbra is ezt mondja, akkor fogadd el, és költözzetek szét. Tudom sablon szöveg- de nagyon fiatalok vagytok még, előttetek az élet

32N

2017. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
8 hónap után idáig jutottatok, akkor nyugodtan elhiheted, hogy nem ez az a hihetetlen végzetes nagy szerelem, aminek most hiszed ezt az egészet... sőt, ez inkább csak valami zavaros, veszekedéses kavarás volt, ami majd elmúlik, ha tényleg olyan jön az életetekbe, akivel érdemes tervezni. Közhely, de az idő, majd megoldja, és pár hónap múlva már sokkal tisztábban fogod látni a dolgokat.
2017. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te hibád,hiszem azt,hogy ha valakit szeretünk akkor nem az időn múlik se az összeköltözés,se semmilyen egyéb dolog. ha valakit tiszta szívből szeretünk akkor bizonyitunk neki,hogy ő a legfontosabb,nem erről szól a szerelem? akik meg azt mondják,hogy nem szabad megfojtani a másikat blabla.. azok tévednek. ez nem megfojtás hanem feltétel nélküli ragaszkodás szeretet,és ezért nem kell bocsánatot kérni! más kérdés,hogy a társunk a párunk tudja e viszonozni,ha nem akkor nem szeret minket igazán! én bármit megtettem volna barátnőmért nálunk is sok volt a vita utóbbi időben,de én sose hagytam volna el őt,mert a vitákkal együtt szerettem őt,de ő megtette,kilépett az életemből! mondván neki sulija,később egyetem sokkal fontosabb lesz,arra szeretne koncentrálni. becsapva éreztem magam mert rengeteg szépet jót igért nekem. persze az is lehet a nagy szerelem ködben nem láttam tisztán,és túlértékeltem őt. én 27 vagyok,ő 19. rájöttem ekkora korkülönbség igen is gond,mert ő másik élet szakaszban van,mint én. nem várható el én legyek az első neki. vagyis de! csak ő nem igy gondolja.. ennyit a szerelemről. ne haragudj kedves kérdező ez kijött belőlem. nem a te hibád! :) légy erős
2017. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!