Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek az én hibám, hogy...

Szerintetek az én hibám, hogy senki nem szeret?

Figyelt kérdés
Mostanában szinte minden nap sírok, mert úgy érzem, senki nem szeret..Nincsenek igazi barátaim, csak néhány ilyen felszínes barátságom és még barátom se volt soha és soha nem tetszettem senkinek...Egyébként elég csendes vagyok és magamba fordulok úgymond, de nem hinném ,hogy ez lenne az oka. De ezeken kívül szerintem nincs velem semmi baj,ha valakinek megnyílok, azzal kedves vagyok és egyesek szerint vicces is...Akkor mi lehet az oka, hogy nem szeret senki?
2014. szept. 1. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár éve én is pont így voltam. Azóta már értékelem a néha felszínesnek tűnő barátságokat is, illetve a családomat, akik természetesen szeretnek. Nem is tudom, milyen tanácsot adhatnék, előbb-utóbb majd túl leszel rajta. Biztos, hogy vannak, akik szeretnek, vagy akiknek igenis fontos vagy. Csak vedd észre őket. Nem muszáj, hogy feltétlenül legyenek barátaid, az sem baj, ha párod nincs. Egyedül is lehet valaki boldog, csak maradj önmagad, ha valóban kedves vagy, akkor veled is azok lesznek az emberek :)
2014. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet mégis a magadba fordulás az ok. Lehet, hogy tudat alatt valahogy taszítod őket, de ezt nem veszed észre. Az is lehet, hogy gyökerek vannak körülötted.
2014. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=U4E60Ffa9yQ

Addig is ajánlom ezt a zenét, nem tudom, tetszik-e, engem teljesen lenyugtat, megfontolttá tesz. Sokszor meghallgatva motiváltnak is érzem magam.

2014. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok mint te. Nem nem szeretnek, hanem mivel, mint te is írtad csendes vagy és magadba forduló, az emberek nem tudnak igazán megismerni, megszeretni. Nem hinném hogy nem szeretnek, inkább csak közömbös vagy számukra. Ezen úgy változtathatsz, ha nyitott vagy, felszabadult, a környezetedben sok mindenkivel beszélgetsz, egy szóval többet mutatsz magadtól. Ha nyitott vagy hidd el hozzád is pozitívan fognak viszonyulni és már ettől jobban érzed majd magad.
2014. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én egy kis ideje vagyok ilyen, de hát majd elmúlik, fiatalság bolondság, kamaszkor satöbbi, tudom magamról hogy amúgy nem ilyen vagyok, csak vannak emberek akik frusztrálnak :D Azokat meg lenézem. Kész. Nehogymá ők nézzenek le engem...

Szóóval ja. Keress elfoglaltságokat, amiket egyedül csinálsz, az kissé fel fog dobni, úgy hiszem. Fontosnak érzed magad tőlük, ragyogsz, és az emberek is vonzódni fognak hozzád. Én is kissé taszitom tudat alatt az embereket, hiszen olyan vagyok, aki egyedül is nagyon jól elvan (kutyázás, könyvirás, önálló nyelvtanulás, sorozatok, naagyon sok olvasás, rajzolás), de pörgök társaságban is. Nem kell mindenből sok, legyen meg az egyensúly :)

2014. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok :) Megpróbálok nyitottabb lenni :)
2014. szept. 1. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Erre az a megoldás, hogy megpróbáltok ismerkedni , legyen az férfi vagy nő... Például ezen az oldalon is lehet, akár egymás közt is. Itt is lehet értelmes embereket találni, pl. én kb. 3 hónapja beszélgetek egy lánnyal, pedig semmi se lehet köztünk de mégis... :)

Esetleg ha akartok írjatok nekem... 19F

2014. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én hihetetlenül szeretlek! Kizárólag azért nem ölellek meg, mert rendkívül büdös vagy! :P
2014. szept. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akinek nincsenek igazi barátai, az nem feltétlenül szándékos a többiektől, hanem lehet csak nem értenek meg téged, nem a te szemszögedből látják a világot. Amúgy az ilyenekre, mint te mondják azt, hogy kitűnik a tömegből, különleges, nem csak egy a sok közül. Amúgy próbálj meg barátkozni a többiekkel, de ha nem sikerül, akkor ne magadat okold, biztos vagyok benne, hogy majd fogsz találni olyan embert, akivel jól kijössz.
2014. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!