Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Társadalmi értelemben rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmi értelemben rossz karakter lennék?

Figyelt kérdés

Jellemzők: idealista, menthetetlenül romantikus, magabiztos, talpraesett.

A magabiztosságom olykor felkavarja az embereket, hiszen én érzelmileg olyan stabilitást mutatok, ami idegen, olykor zavarbaejtő az emberek számára.

Például őszintén megmondom, hogy mit gondolok egy adott helyzetről mit sem törődve azzal, hogy érzelmileg ez hogyan befolyásolja a másik közérzetét.

S hogy miért teszem ezt?

Azért, mert nem akarok hazudni, s annál kevésbé megfelelni az adott illetőnek.


Egyébként néhányan kicsit nihilistának is tartanak, plusz bizonyos helyzeteket szarkazmussal, illetve cinizmussal reagálok le...


Tisztában vagyok azzal, hogy a fenti tulajdonságok összességét lehet szeretni, de akadnak olyanok is, akik pont ezért nem szeretnek.


A kérdést csak azért teszem fel, mert kíváncsi vagyok, hogy hogyan festek a leírás alapján ismeretlenek számára..:D


2017. jan. 3. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem te nem őszinte vagy, hanem szimplán bunkó és tapintatlan.

"őszintén megmondom, hogy mit gondolok egy adott helyzetről mit sem törődve azzal, hogy érzelmileg ez hogyan befolyásolja a másik közérzetét" - ez szimplán tahóság, tudod, az ember lehet úgy is őszinte, hogy nem sérti végig a másikat. Nulla empátia.

Az érzelmi stabilitás nem azt jelenti, hogy belegázolsz mások lelkébe mindenfelé bűntudat nélkül, kissé el vagy tájolva szerintem.

Olyat se láttam még, hogy a magabiztosság felkavar más embereket...


Szerintem te csak bunkó vagy, és nem tudod hogy mit csinálsz, milyen vagy pontosan, vagy csak kevered a fogalmakat, vagy csak magadra aggatod őket, mert azt hiszed, hogy te olyan vagy.


De komolyan, magabiztossággal felkavarni másokat, mert az érzelmi stabilitásod zavarbaejtő másoknak? OMG.

2017. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

"mit sem törődve azzal, hogy érzelmileg ez hogyan befolyásolja a másik közérzetét. "

Ez a pszichopaták jellemzője. Tényleg nem vagy túl vonzó.

2017. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Diavolino44 ***** válasza:
10%

Ehhez tudni kellene a nemedet, de van egy olyan sejtesem, hogy lany vagy. Egy fiúnal nem lenne hátrány, egy nőnél viszont az, nem ez a társadalmilag elfogadott, mert igy a pasi nem tudja magat ferfi szerepben érezni, szoval melléd egy nagyon domináns fiú illik amiből, meg eleg kevés van, vagy a papucs akinek nem számít, hogy milyen a partnere csak legyen.

Ha esetleg fiú vagy, akkor ez teljesen jo, ne valtozz meg!

2017. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"ez szimplán tahóság, tudod, az ember lehet úgy is őszinte, hogy nem sérti végig a másikat. Nulla empátia."


Hát, ez azért minimum véleményes. A vélemény megértése és a megsértődés is mindkét félen múlik, szóval nem kell azonnal a kérdezőre ráhúzni a vizes lepedőt.

2017. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
"mit sem törődve azzal, hogy érzelmileg ez hogyan befolyásolja a másik közérzetét." - vagy lehet, hogy inkább direkt vagy provokatív. A többi leírásból is ezt olvasom ki. Szeretsz másokat provokálni, elmondod, hogy ez a te saját nyers stílusod, így kell elfogadni, ilyen vagy, őszinte meg minden, de valójában a szarkazmus, a cinizmus és a bántó őszinteség csak a provokációd része, amivel fontosabbnak érzed magad, mindenképpen reakciót vársz az emberektől. Valamilyet. Fogadjunk, a legjobban az idegesít, ha valaki semminek néz, átnéz rajtad, mintha ott sem lennél.
2017. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1


Na, te se találkoztál még a nővéremmel és/vagy öreganyámmal. Simán megsértődnek még a lefinomabb, legtapintatosabb kritikára is.

2017. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6, persze, de a Kérdező leírta hogy "mit sem törődve azzal, hogy érzelmileg ez hogyan befolyásolja a másik közérzetét." nem éppen arra utal, hogy finoman fogalmazza meg a véleményét, hanem konkrétan bevallotta, hogy sorra bántja meg az embereket az "őszinteségével".



#5, egyetértek veled. Arról nem is beszélve, hogy a Kérdezőnek ugye az volt a kérdése, hogy a LEÍRÁS ALAPJÁN milyen embernek tűnik. Leírtam a véleményem róla. Erre írt egy privát üzenetet, hogy milyen gonosz dolgokat írok róla pedig nem is ismerem és miért nem kérdezek inkább. :D

2017. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írta privátba :D
2017. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
Sztem kicsit túlontúl önhitt vagy.
2017. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét nemet illetően visszataszító ha valaki tapló...
2017. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!