Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Inkontinenciában szenvedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkontinenciában szenvedő férfiként mennyi esélyem van párt találni? Hasonló szituációban valaki?

Figyelt kérdés
Már úgy vagyok vele, hogy elfogadtam magam, nem igazán érdekel, hogy pelenkát kell hordanom, persze amennyire lehet elrejtem és titkolom. Viszont fogalmam sincs, hogy ismerkedjek, természetesen a betegségem mindig kizáró ok volt, így eddig a szerelmi életem egy nagy nulla. Van esetleg valami oldal vagy hely ahol hasonló kaliberű emberekkel lehet ismerkedni? Vagy van valakinek tapasztalata ilyen téren?

2017. jan. 3. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Megkérdeztem barátnőmet és azt mondta tuti nem. Aztán kérdeztem, hogy és ha én lennék? Azt mondta "háááát akkor lehet". Aztán rákérdeztem a kedvenc színészére akiért oda van, na akkor már nem zavarná :D


Tehát ha jól nézel ki mondjuk olyan 10/10 max 10/9 akkor szerintem nem gond. De gyanítom nem így van.


Szerintem ez kb az esélytelen kategória, 100/95 nőnél kizáró ok. De most nem bántásból csak tényleg így van szerintem. Viszont cserébe HA egyszer találsz valakit aki így is elfogad, akkor megfogtad az isten lábát. Az tuti egy értékes nő lesz.

2017. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és ki kérem magamnak :D Amúgy viccet féretéve ahhoz képest, hogy ilyen bajom van sztem a külsőmmel nincs különösebb baj, mondom ezt annak ellenére, hogy önértékelési szempontból -1-et adnék magamnak :D
2017. jan. 3. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet rajta változtatni pl műtéttel?

Ha képes vagy szexelni, lehet hogy lenne olyan nő, aki elfogad. Annyi fogyatékosnak és nyomoréknak van normális párja.

2017. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt kérded mennyi esélyed van? Lottózol? Kb egyforma az esély egy telitalálatos szelvény és egy pelenkást elfogadni képes Társ között. Az inkontinensek nagyon zárkozottak, magukba fordultak társkeresés terén, pedig kettesben élhetőbb az élet! 60F bp
2017. jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló. Ha el olvasnád esetleg még egyszer a kérdést.. Nem az esély arányszámára voltam kíváncsi. :) Tisztában vagyok vele, hogy akinek ilyen problémája van az jellemzően a háttérben marad. Gondoltam nagyobb esélyem lenne egy velem azonos gondokkal küzdő embernek, de fogalmam sincs hol vagy hogy keressek.
2017. jan. 4. 08:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, aki ebben szenved, kb. 0 az esély, hogy társra leljen, hiába is próbálkozik. A különböző sérülésekkel foglalkozó egyesületek, alapítványok honlapján és szervezetén belül van lehetőség párt keresni ilyen szitukban.

Jelzem: a ma embere nagyon válogatósak.

2017. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
NEm tudom, hogyan működik ez a betegség, pl befolyásolja e valamilyen szinten a szexuális aktust? Létezhet olyan is, h pl egy hosszabb szex közben is bepisilsz? Bocsánat, ha nagy butaságot kérdeznék, de pl ha intellektuálisan passzolnánk, és meglenne a a kémia akkor engem nem zavarna, ha nem menne a szex rovására sem a dolog...
2017. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem az sem érdekel ha nem is most, de amint rendeződik az otthoni környezetem és életem, lenne akár inkább ínkontinens párom mint senkim se legyen soha.


Nem piszkálnám akkor sem ha kicsit nehezebben tudna járni reggelente, a teli pelenka végett.

2017. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mersz írni nekem privátba?!
2017. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A MEOSZ honlapján van ilyen lehetőség (társkeresés), illetve a Humanitás c. újságukban is lehet hirdetni, keresni párt.
2017. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!