Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, párt keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, párt keresni kell vagy "jön magától"?

Figyelt kérdés

20/N vagyok. Én mindig is úgy gondoltam hogy jön magától,nem kerestem direkt soha,négyszer voltam szerelmes,igaz csak egy volt amiből kapcsolat is lett,de mostanáig is úgy gondolom hogy ha jönnie kell akkor jön,nem kell keresgélnem direkt pl társkeresőn,buliban vagy bárhol...

Szerintetek?



2016. szept. 18. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én keresgélek és folyton csak a kudarc ér férfiként. De nem adom fel, csak picit már összetört vagyok néha... :D
2016. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy akik külsőleg előnyösebb helyzetben vannak azoknak jön... akik nem annak keresni kell . Tennie kell érte.

Nekem tennem kellett érte, és lett:) Ha arra vártam volna hogy jöjjön magától, mai napig egyedül lennék 30 évesen is... Nem esett nehezemre, és legalább elmondhatom magamról, hogy nem a sült galambra vártam, hogy a számba repüljön, hanem próbálkoztam.

2016. szept. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es, és hogyan próbálkoztál?
2016. szept. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Interneten. Fiatalabb koromban chaten ismerkedtem, onnan volt 2 kapcsolatom, aztàn àttértem tàrskeresőre. Onnan is volt 2 rövidebb kapcsolatkezdemény, utàna pedig szintén ott ismertem meg a férjemet.:)
2016. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nahát! Akkor gratulálok. :)
2016. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez (is) mentális alkat és világnézet kérdése. aki abban hisz, hogy a dolgok előre elrendelten, sorsunkban megírva, Isten akarata, vagy egyéb külső tényezőnek alárendelve, a saját döntéseinktől függetlenül alakulnak, az valószínűbb, hogy abban hisz, hogy majd jön magától a pár is. akik inkább a szabad akaratban, az emberi döntésekben és azok következményeiben hisz, az meg inkább hajlamos úgy gondolni, hogy tenni kell érte. Egyébként a mondás is úgy tartja, hogy "Segíts magadon és Isten is megsegít!" Szóval még aki hisz a sorsban és hogy majd jön magától, annak sem árt valamelyest besegíteni a sorsnak és lehetőséget adni a párnak, hogy jöjjön. Ha otthon ülsz és bezárkózol, jóval nehezebben tudja a sors, vagy akármilyen erő rádtörni az ajtót, hogy jöhesen, mintha azért ki is mozdulsz és emberek közé mész, ahol könnyebben összefuthat veled.


a legfontosabb viszont szerintem a nyitottság, hogy észre is vedd, ha jön és ne zárkózz el. persze ez is kinek mit jelent. szerintem az is egyfajta elzárkózás, ha csak bizonyos típusú (mondjuk az ideálidnak megfelelő) emberekre vagy nyitott és más közeledésével nem is foglalkozol, pedig lehet, hogy vele is kialakulhatna és sokkal jobban is járnál, ha esélyt adnál neki, mint az ideáloddal, aki végül csak csalódást okoz. szerintem nyitott szemmel és szívvel kell járni és lehetőséget adni az embereknek, aztán majd kialakulnak a dolgok. én például kapcsolatra még sosem, de nagyon jó barátságokra találtam társkereső oldalakon is, meg itt is. ha elzárkóztam volna, hogy én csak társat keresek, más nem érdekel, akkor most szegényebb lennék egy pár baráttal és társam ugyanúgy nem lenne. viszont hiszek benne, hogy a nyitottság segít megtalálni a megfelelő társat is, ahogy az is sikerült már többször - hol baráti körben, hol egyéb helyeken.

2016. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

is-is.


én kerestem, és egyre jobb lett a helyzet (többen néztek meg, egyre érdekesebb férfiakkal találkoztam), de nem lettem szerelmes.


aztán véletlen ismertem meg azt, akibe beleszerettem. nem megyek bele a részletekbe, de ha nem vagyok nyitott és nem vagyok ott "mindenütt", akkor nem találkoztam volna vele.

2016. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!